Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan vészeltétek át életetek...

Hogyan vészeltétek át életetek legnehezebb időszakát, amiből sokszor azt hittétek, nincs kiút? Mi segített végül, hogy ne adjátok fel?

Figyelt kérdés
2022. máj. 7. 14:11
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
az életösztön
2022. máj. 7. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem hittem el, hogy nincs kiút.
2022. máj. 7. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából éppen ebben vagyok. És volt ezelőtt egy pár évvel egy teljesen más típusú krízis az életemben, akkor is kimásztam belőle. Egyrészt ez ad erőt, hogy mindenből kimászik az ember valahogy, ki tud mászni, másrészt, az életösztönöm és a kivancsisagom hajt. Nézzük meg, milyen így élni. Hiába érzem azt,hogy ez így nem élet, nem jövő, nincs jövőm. Akkor is hajt az életösztön, és belül tudom,hogy ebből a gödörből is ki fogok mászni, pedig már harmadik éve vagyok benne.
2022. máj. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A felmenoim
2022. máj. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Mármint az apám, nagyszülők és az őseim mennyi minden nehézségeken mentek át. Pl.1944ben nagyanyám hasába volt apám és úgy vitték el nagyapamat a háborúba.tuleltek ok is.en nm picsoghatok állandóan.kuzdeni Kell mindig. És nm vagyok buzgó keresztény de ha nagy a baj és mostanában sokszor volt,igenis imádkoztam és nekem megnyugvást hozott az életembe. És van egy kutyám és ha ő egyszer meghal utána önkéntes szeretnék lenni állatoknak segíteni vhol pl menhelyen.az állatok és a természet a legjobb gyógyszer lelki gondokra.
2022. máj. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Most is egy rendkívüli krízishelyzetbe vagyok, de kénytelen vagyok bízni az ügyvédemben (már nem vagyok vele kapcsolatban olyan optimista mint tavaly. Akkor még sokkal biztatóbban alakult a helyzetem, azóta negatív irányt vettek a dolgaim.)


De valamiért abban is bízok, hogy minden kritikus helyzetből viszonylag jól jövök ki. Valahogy csak megtalálom megint a kiutat...

2022. máj. 8. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen, többszór. Az tartott egyben, hogy közben küzdenem kellett az igazamért, és ez sok ügyintézéssel járt. Órákig filóztam, találgattam, mi a következő teendő. Egy másik ilyen krízisemkor meg az tartott egyben, hogy közben egy alsós fiúcska bébiszittere voltam. Nem eshettem szét, mert szüksége volt rám, anyuka elhanyagolta, abúzálta, de mivel kevés ideje volt, rám bízta.
2022. máj. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!