Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miagen antidepresszánsról mi...

Miagen antidepresszánsról mi a tapasztalatatok?

Figyelt kérdés

2022. máj. 7. 16:20
 1/7 anonim ***** válasza:
56%

Én Scippát szedtem kb másfél évig. Anélkül, főleg az elején, terápiára se tudtam volna járni. Kihozott két hét alatt a mély depresszióból és szorongásból. Amint elkezdett hatni, jött két év terápia, az pedig nem csak a tüneteket hanem az okokat is megszüntette. Közben meg elhagytam az Scippát.

Szóval nekem életmentő volt, az ágyból nem tudtam kikelni, kb max dohányboltba mentem el nagynehezen mindig..

2022. máj. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Első vagy. Ne haragudj, félreolvastam az elejét. Azt hittem első rápillantásra, "milyen antidepresszánsról, mi a tapasztalatotok" Bocsi!
2022. máj. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
vagyok*
2022. máj. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sajnos erről nekem sincs tapasztalatom és csodálkozva olvasom, h vki akár bármilyen antidepitől jelentősen jobban lett. Sokfélét próbáltam és nincs ilyen szerencsém.
2022. máj. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
2 hete szedem, eddig semmi változást nem érzek. Erről a fajtáról nem találtam itt sem tapasztalatokat.
2022. máj. 7. 19:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Búrán (www.bura.hu) szedi vaki.
2022. máj. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
két hét még nem feltétlen elég idő a kialakuláshoz, legalább még két hetet várjál
2022. máj. 9. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!