Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kinek milyen volt együtt...

Kinek milyen volt együtt lenni egy Borderline-l??

Figyelt kérdés
Bele lehet szeretni egy Borderlina-be?? Ti hogyan éltétek meg a kapcsolatot egy Borderline-l?? Egy Borderline-l vagy egy egészséges emberrel jobb a szex??
2022. máj. 8. 22:07
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

A szexet nem tudom, barátnőm volt borderline (barátságban értendő, én is nő vagyok). Két szóban leírva: imád és utál. Én nem tudtam követni az érzelmi hullámvasutakat, egyszer én voltam a kedvenc, másnap meg szó szerint gyűlöl, lelkitárs vagyok, majd manipulálni akar, rávenni dolgokra, próbára tesz, hogy mire hogy reagálok. Ha nem úgy, ahogy elképzelte, csalódik, és borzalmasan szenved, utál. Aztán kibékül, megint lelkitárs.

Egy idő után megmérgezi a kapcsolatot.

2022. máj. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%
A legtöbb ember elkerüli ha megtudja hogy borderline az illető. Utána le sem tudod vakarni magadról. Ezen van a hangsúly nem a szexen.
2022. máj. 9. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!