Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Így hogy lehet élni?

Így hogy lehet élni?

Figyelt kérdés
Egybefolynak a napok, semmi értelme az életemnek, egyik napnak sincs értelme és nem számít semmi. Nem várom a holnapot, minden nappal csak közelebb vagyok a halálomhoz, közben meg képtelen vagyok boldognak lenni, semminek nem látom értelmét, semmi nem számít, nagyon össze vagyok zavarodva, minden olyan semmilyen és nem bírom tovább, tudom hogy ezen pszichológus sem segíthetne, mert az én mentális problémáimra nincs megoldás,ha már semminek nem látom értelmét. Minden napom értelmetlen, már annak sem látom értelmét hogy felkeljek reggelente, legszívesebben elpusztulnék.

2022. máj. 9. 20:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Ilyenkor kell pszichiáterhez menni antidepresszánsért, de lehet, hogy célszerű előbb egy klinikai szakpszichológushoz, hogy tényleg gyógyszert igényel-e vagy terápiát. Nem szenvedni kell, hanem kezeltetni magad. Azzal, hogy kijelented, hogy rajtad úgyse lehet segíteni, nem változik a helyzeted.
2022. máj. 9. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
12%
Jó az úgy .. másnak ilyen sincs.
2022. máj. 9. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
23%
Ezen mi a probléma ha nem várod a holnapot? Ne bölcsészhez járj, van erre orvos is, ha igényled.
2022. máj. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Mi az, hogy ne bölcsészhez járjon? Az nem bölcsész, hanem pszichológus! És a klinikai szakpszichológusnak az egyik tanult szakterülete a depresszió kezelése pszichoterápiával! És majd ő eldönti, hogy amellett forduljon-e pszichiáterhez.
2022. máj. 9. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
55%

A terapeuta inkább művész, mint tudós. De ebbe most ne menjünk bele.

Kérdező, az önbizalmadat kellene megnövelni. Vannak erre önismereti csoportok. Nézz utána!

2022. máj. 9. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
62%

A nap ténye: te, a kérdés írója k1b4sz0tt erős vagy. Ilyen gondolatokkal, érzésekkel a nap minden egyes perce szenvedés, te mégsem vetsz véget az életednek, és ezért igazán büszke lehetsz magadra. Akkor is, ha ilyen érdektelen számodra az élet. A lényeg, hogy újabb napot vészeltél át, szóval gratulálok!!

Megértem, hogy teljesen reménytelennek látod a pszichológust (meg úgy összességében mindent) de csak egy esélyt adj neki! Nem fogod megbánni. Ha úgy érzed, esetleg nem segít, akkor okvetlenül keress másikat! Igenis van egy, aki segíteni fog neked kijönni ebből az állapotból. Ez így van, és kész.

Addig is, aludj és igyál sokat!

Jó éjszakááááát!! <33

2022. máj. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Utolsó, nagyon köszönöm <33

Felkeresek egy pszichológust, aztán remélem segíteni fog.

Jó éjszakát neked is :)

2022. máj. 9. 22:02
 8/14 anonim ***** válasza:
55%
És a kérdés kiírásának még van értelme :c?
2022. máj. 9. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen, volt értelme
2022. máj. 9. 23:04
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
Akkor hát valaminek mégis van :)
2022. máj. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!