Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Scippa 26.nap utan visszájára...

Scippa 26.nap utan visszájára fordult. Mar örültem, h jó volt. 3 napja ismet rossz. Panik, belső remeges, mintha langolna az agyam, szédüles, gyengeség, depresszio. Lehet ilyen ? Csak nem válna be ez a hatóanyag?

Figyelt kérdés
Amikor megemelték 1 szemre, nagyon rossz volt, negativ gondolatok, depresszio.Visszavették fél szemre, az megy ismet 10 napja, gond nelkul, mar orultem, segitett. 3 napja nagyon nem jo ismet a fél szem sem. Trauma utani stresszreakcio, szorongasom van, de en depresszios nem voltam. Most az vagyok ! Létezik ez ? Visszacsokkentem 1/4 re 2 hetig es szerintem leteszem.

2021. jan. 14. 15:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Amit eszrevettem 2 napja, h bevetelt kovetoen 2-3 ora mulva hasmenés, izomgyengeseg lábaimban, nyugtalansag. Felek hogy ezek az un.szerotonin szindroma jelei.

1 honapja szedem, lehetseges, h a szerotonin szint nagyon megemelkedett ??

2021. jan. 14. 15:40
 2/3 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg az orvosodat, ez nem játék!
2021. febr. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi lett veled kérdező?
nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!