Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Aki embert ölt, az már soha...

Aki embert ölt, az már soha nem lesz olyan mint előtte?

Figyelt kérdés

Úgy értem emberölés után megváltozik az ember személyisége, jellege, soha nem lesz olyan mint előtte.

Most az emberölést érhető háborúra, önvédelemre is.



2022. máj. 10. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. máj. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem önvédelemből ölt, akkor már előtte se volt szent. Ha egy normális ember ilyenre kényszerül, az nyilván egy súlyos trauma, és azoktól megváltozik az ember.
2022. máj. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Még csak embert sem kell hozzá ölni, ha háborúról beszélünk. Aki megjárt egyszer bármilyen frontot, az már nem ugyanaz az ember lesz, amire hazatér. Pont erről szól a Nyugaton a helyzet változatlan című film: beszámol egy generáció tagjairól, akiket a világháború elpusztított, mégha a repeszgránátok meg is kímélték.
2022. máj. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mindenkit felpontoztam, Köszönöm a válaszokat!
2022. máj. 10. 09:54
 5/8 anonim ***** válasza:
92%
Az ilyenre mondják, hogy egy ember megöléséhez nem embernek kell lenni, egy állat is elég hozzá. Igen, aki embert öl az már bekattant.
2022. máj. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
95%

Én életemben egyszer verekedtem. Már az rengeteg mindenben befolyásolta a személyiségfejlődésemet, hogy megütöttem egy másik embert.

Megölni valakit pusztító.

2022. máj. 10. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez helyzetfüggö.

Mert ha kés rántanak ellenem a utcán,és én meg kioffolom egy kővel (vagyis hozzá verem),és ezért betöröm a fejét,és azonnal szörnyet hal akkor csak megvédtem magam,mert hát meg akart ölni.

De ha kitörne egy háború,akkor sok minden közre játszik,mert valljuk be:

Csak annyi elég hogy sokk hatás érjen,vagyis látni az sok szörnyet halt ember,társaid elvetését stb stb akkor nyilván bekattan.

Nyilván egyszerű polgárként,aki egyszerű életmódot követ,az nem tudja hogy mi is igazi szörnyüség.

2022. máj. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%
Attól függ, valami sorozatgyilkos nyilván nem hatna meg úgy, mintha azt nyírnák ki aki ételt oszt az embereknek.
2022. máj. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!