Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Érdemes megpróbálni vagy...

Érdemes megpróbálni vagy várjak inkább?

Figyelt kérdés

Nincs annyi időm/energiám/pénzem, hogy feleslegesen menjek el kezelésre, ha úgyis ott fogom hagyni, de mentálisan sem bírom már sokáig, és félek, hogy depresszióba esek.

Sehol sem volt hely, de az egyik terapeutánál pont felszabadult, viszont az a baj, hogy nem szimpatikus. Ugyanaz az eredeti szakmája, mint nekem, csak ő ráépítette a pszichoterapeuta szakképzést is, ezért attól félek, hogy nem tudnék olyan nyíltan beszélni a problémáimról vele, hiszen van közös pontunk és alapból elfogult lesz. Ráadásul szerintem a pszichoterápia nem is illik ahhoz, de ő persze ő tudja. A kisugárzásával pedig csak annyi a baj, hogy olyan, mint az enyém, és én inkább olyanhoz mennék, akiben nem magamat látnám, csak azoknál ugye nincs hely.


Szóval, a szakmánk is ugyanaz és még a kisugárzásunk is ütné egymást.

Viszont én már nagyon kezdek rosszul lenni, napról napra nehezebben kelek fel az ágyból, nehezen dolgozik és gyötörnek a kínzó gondolatok.

Mit csináljak? Annyi pénzem és energiám nincs, hogy feleslegesen elmenjek, majd pár ülés után cseréljek.


2022. máj. 12. 13:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Valahol engedned kell...
2022. máj. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az alap, hogy a terapeuta szimpatikus legyen.
2022. máj. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Pont ezen vacillálok, hogy engedjek vagy bízzak az intuíciómban, hogy mivel nem szimpatikus, ezért nem tudnék úgy megnyílni neki?
2022. máj. 12. 13:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Na ez a lényeg, a megnyílás. Válassz mást szerintem, még ha várni kell akkor is.
2022. máj. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Annyi a baj, hogy már hosszú hónapok óta keresek szakembert, eddig mind visszautasított azzal, hogy 1 éves várólistájuk van.
2022. máj. 12. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!