Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Pajzsmirigy kiváltotta depress...

Pajzsmirigy kiváltotta depressziót lehet kezelni?

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy alulműködésem van, hashimotoval. Depressziós tüneteim vannak már 1 éve, ezt tudják valahogy kezelni ha elmegyek szakemberhez?
2022. máj. 14. 21:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. Tudják kezelni.
2022. máj. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
52%
Megkérdezhetem, hogy a depreszión kívül a pajzsmirigy alulműködés még milyen tüneteket okoz?
2022. máj. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nekem a leggyakoribbak azok a fáradtság érzés, alvászavarok, hajhullás, állandó idegesség, depressziós tünetek, mivel nekem be van gyulladva így nyelési és légzési nehézségek, székrekedés, menstruációs zavarok (bár ez ritkább) illetve néha még koncentrációzavar is előfordul.
2022. máj. 14. 22:00
 4/6 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, köszönöm a válaszod. Még egy kérdés: a koncentráciozavar pontosan miben nyilvánul meg?
2022. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hogy derültek ki nálad ezek a betegségek, leírnád?
2022. máj. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nyirokcsomó volt a hónaljam alatt, anyukám elvitt orvoshoz és akkor derült ki. Persze semmi köze nem volt a pajzsmirigy betegséghez.
2022. máj. 17. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!