Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A depresszió enyhülhet, ha...

A depresszió enyhülhet, ha több siker ér és nem unatkozok otthon?

Figyelt kérdés
Azért írtam, hogy enyhül mivel ez persze nem fog teljesen kigyógyítani de mondta a pszichológusom régebben , hogy ha több siker élményem lesz, azzal egyre jobb kedvem lenne és kevésbé ostrozonám mindig magam, még ha olyanokat is megteszek amiktől félek az is felér egy pozitívummal. Meg mióta nincs munkám azóta nagyon befordultam, ezért is túlgondolok mindet mintha mindenki ellenem lenne pedig nem. Legyen ez munka, társaság, szerencse, meglepetés stb...mennyire hatásosak ezek egy depressziósra? Amúgy a depresszióm az vélhetően orvos szerint is a pajzsmirigy-alulműködésem miatt van főleg.

2021. júl. 30. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezek segíthetnek (saját tapasztalat alapján is, ezen kívül nekem még a környezetváltozás segített sokat, ami nálad lehetne mondjuk egy új munkahely)
2021. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképpen!
2021. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Nekem semmit nem enyhűlt. Sőt 10 év alatt rosszabbodott. Már nincs is sikerérzetem abszolút. Viszont naponta töröm az agyam az újabb öngyilkosságon. Segítség sem kell, húzom, ameddig bírom.
2021. júl. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a gyogyszer hozta a megoldast. Csak az olcso verzioja nem hat. A draga gyogyszert pedig evek ota akkor sem kapom meg, ha fizetnem az egeszet. Seroxat volt a csoda, Paroxat a gagyi verzio.
2021. júl. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!