Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nem tudom jól kifejezni...

Nem tudom jól kifejezni magam, mert mindig elfelejtem a szavakat és nem tudok folyamatos beszédet felépíteni emiatt. Alapvetően elég feledékeny vagyok. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Diplomám van, informatikai mérnök vagyok. Viszont alig tudom kifejezni magam, mondat közepén elfelejtem, amit mondani akarok.

2022. máj. 15. 00:51
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok minden.


Lehet dehidratáció (igen, ha nem iszol eleget, főleg krónikusan akkor nem működik jól az agyad), lehet vitamin vagy ásványi anyag hiány (D vitamin hiány, B12 hiány stb stb), lehet mentális problémák és lehet konkrét fizikális betegségeknek a jele.


Ennyi infóval konkrétabbat nem tudnék mondani, de érdemes lenne megcsináltatni minden labort, amit csak ki tud írni a házidoki, aztán onnan kiindulni, főleg ha megfelelő mennyiségű folyadékot iszol. (Nem csak nagylabort, mert abban sokszor nincs vas pl meg d vitamin sem)


Sok sikert!

2022. máj. 15. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Afázia a neve. Menj vele orvoshoz.
2022. máj. 15. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez mikor kezdődött?
2022. máj. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Tanulással tartsad karban az agyad. Tanulj nyelveket vagy verset. Vagy bármit.

De lehet túl sokat vagy a gépek között

2022. jún. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!