Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan legyen túl a szorongásom?

Hogyan legyen túl a szorongásom?

Figyelt kérdés
Sziasztok!2 évig marihuánát fogyasztottam,előtte is elég stresszes voltam,de most már 2 hónapja abba hagytam.Azóta minden nap szorongok,nem tudok aludni,semminek örülni.Homályosan látok ,be vannak feszülve az izmaim,mindenem faj.Már minden orvosnál voltam de nem találtak semmit .De így nagyon nehezek a minden napok.Mi segíthet ezen?

2022. máj. 18. 17:13
 1/6 anonim ***** válasza:
56%
Elvonási tünet, őszintén el kéne mondani az orvosnak.
2022. máj. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kivizsgalasokon voltam ,elmondtam a pszichiaternek,de gyógyszert irt fel én pedig nem szeretnek gyógyszert szedni.
2022. máj. 18. 18:02
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig a gyógyszer nem ördögtől való. Legalább adj neki esélyt.
2022. máj. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csak nekem ezt az ssri gyógyszer akartak felírni és borzasztó véleményeket olvastam róla.Önmagam szeretnek lenni gyógyszer nélkül.
2022. máj. 18. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Mozgás, meditáció, pszichológussal olyan terápia, amivel feltarjatok a szorongásod okát és kezelni(ez nem elvonási tünet, kihozta azt, amit el akartál nyomni vele) relaxáció, hobbik. Fontos hogy sokat legyél barátokkal, legyen egy bizalmasod, akivel ezt is megbeszélheted...fejben kell rendbe tenni magad és megtalálni a helyed a világban,tégy olyan dolgokat amikre büszke lehetsz(közhely, de igaz). Hidd el, el fog múlni! Gyógynövényes nyugtatókkal próbálkozz, ha nem szeretnél gyógyszert
2022. máj. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Antidepit írt fel erre? Az pont ilyen tüneteket produkál, sőt, rosszabb... ráadásul nyugtatót sem írt mellé...?

Jól látod, ne szedd azt a szart,rosszabb mint a zöld!

Lehet lepontozni:)

2022. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!