Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi az a beépült személyiségrész?

Mi az a beépült személyiségrész?

Figyelt kérdés

Önálló életre kelhet?

Hol lehet erről bővebben olvasni konkrétan?



2022. máj. 27. 02:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet leépíteni vagy leválasztani?
2022. máj. 27. 03:01
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is nem tudom, csak gondolom, józan paraszti ésszel, hogy szerintem talán olyan emberi vonások, tulajdonságok, amelyek a lényedet formálják.


Nem lehet, hogy pl. az Agymanók című filmben bemutatott személyiségszigetek...? Arról mondták azt a filmben, hogy azok teszik a főszereplő kislányt azzá, aki. Aztán a film második felétől kezdve ez a rendszer szétesik, majd végül újjá is épül, átépül, tehát ha a válasz kérdésedre az lenne, hogy jól gondolom és tényleg a filmbeli személyiségszigetek ez, akkor ezek szerint le is tud omlani és újjá is tud épülni személyiségváltozással, pontosabban személyiségfejlődéssel, ami valahol természetes folyamat is, hogy az ember változik, és történhet gyorsabban tragédia esetén vagy komoly belső munka eredményeként is.


Szerintem, de újra kihangsúlyozom, hogy nem tudom a biztos választ, csak ezt gondolom.

2022. máj. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!