Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Boney M együttesben a férfi...

A Boney M együttesben a férfi ép elméjű volt?

Figyelt kérdés
Szeretem a zenéjüket, láttam pár videóklippet is tőlük, de nekem a fickó nem tűnik 100-asnak. Összevissza mozog, sokszor nem is a ritmusra, meg az a fej hozzá! Mintha agyig be lenne szívva vagy nem is tudom, elég furi. Vagy ez csak a show része volt? Semmi rosszindulat nincs bennem, simán csak nem tudom eldönteni. Ki mit gondol arról az emberről?

2022. máj. 29. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem százas, de Jim Carrey sem az például, én mégis szeretem őket :D

Azért nagyjából a show része volt szerintem, meg abban az időben sem vetették meg a tudatmódosítókat. Bár nyilván van egy stichje, hogy ennyire beleélte magát... művészek:D

2022. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Bobby Farrellnek hívták, tizenkét éve halt meg. Mai szemmel valóban röhejes a tánc, és a maga idejében is csak a show miatt kellett ez a dili. De nem gondolnám, hogy bolond volt a pali, csak ilyen volt a diszkókorszak. A Boney M. egy full playback diszkóprodukció volt, csakis a látvány számított. Még a mély hangú bemondásokat sem Bobby énekelte a stúdióban, hanem a producer, Frank Farian.
2022. máj. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy normális volt... Az egész a show része volt csak.
2022. máj. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Ezt látványshownak nevezik. Amikor össze vissza kalimpált már nem tudott rögtönözni táncot. Amúgy be volt drogozva akkor mint minden zenész akkoriban
2022. máj. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!