Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mar egy jo ideje nem szedtem...

Mar egy jo ideje nem szedtem a gyogyszereimet amit felirtak. Bekerulhetek emiatt pszichiatriara?

Figyelt kérdés
2022. máj. 30. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen.
2022. máj. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerinted ennyiből mi ezt tudjuk?? Milyen mentális betegséged van?
2022. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha nem szeded be akkor nem szeded be. A te döntésed. A kérdésben keresd a választ.
2022. máj. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

2:depresszio,duhkitoresek stb

3:meg kiskoru vagyok, azert kerdeztem, mert igy meg lehet nem az en dontesem hogy szedem e oket

2022. máj. 30. 16:15
 5/8 anonim ***** válasza:
Kiskorúként nem valószínű.
2022. máj. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
67%
Jól teszed! Nem kell az a sok szar.
2022. máj. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Kiskorú személyek helyett sajnos a szüleik döntenek arról, hogy bevitetik-e őket a pszichiátriára, vagy bármilyen egyéb kórházba.

Egyébként meg én sem szedem a gyógyszereket, amiket felírtak nekem, mert csak még rosszabb állapotba kerültem tőlük.

2022. jún. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Alapvetően a gyógyszerek azért vannak, hogy javuljon a helyzetünk. Vagy hogy ne rosszabbodjon. Én azt mondom, hogy szedd a gyógyszereket! Hatással vagy a környezetedre. A depresszió sem játék, mert hozhatsz olyan döntéseket, amiket jobb kedvedben egyáltalán nem hoznál. És a dühkitörések sem éppen jók. Ha éppen valaki felkr, akkor nem nagyon kéne leverni vagy ilyesmik.
2022. jún. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!