Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egész napon át tartó idegesség...

Egész napon át tartó idegességnek mi lehet az oka ?

Figyelt kérdés

Pánik, szorongás?

De tényleg egész nap van.

Ha pedig valamiért megijedek,akkor remegek.

Vagy ha mennem kell valahova,akkor is .

A hangom is remeg.


2022. jún. 1. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak egyszeri, akkor lehet kialvatlanság, front, negatív érzelmi hatás, túlterheltség vagy éppen unalom vagy bármi egyéb alkalmi.


Ha rendszeres vagy állandó, akkor mentális problémára vagy hormonális/szervi gondok okozhatják.


Keress fel orvost, ha nem javul a helyzet.

2022. jún. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen,sajnos állandó.

Már másfél hete ez van.

Eleinte csak napközben jött .

Vettem be citromfű kapszulát és jobb volt .

Most viszont már állandósult.

Hormonális szervi gondok is okozhatnak ilyet ?

Milyen?

Merre felé induljak, esetleg picit tudsz segíteni ?

Privátban járok orvoshoz.

2022. jún. 1. 11:38
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tudom, hormonális gondok is lehetnek, pl. a pajzsmirigy problémák tudnak ilyet okozni, vagy nőknél a női hormonok egyensúlyának felborulása. Szervi okok pedig lehetnek pl. szív és érrendszerű, agyi/idegnrendszeri problémák, amik okozhatnak ilyet.


Lelki okok pedig önbizalomhiány, bizonyos hangulatzavarok, depresszió, pánikbetegség, szorongásos problémák.


Az a baj, hogy végtelenségig lehetne sorolni itt a problémákat.. orvos tudna többet mondnai. :/ Lehet első körben pszichiátriára mennék, onnan esetleg tovább tud küldeni az orvos, ha egyéb problémára gyanakszik

2022. jún. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Hát,az igazság az hogy elhagyott a pasim minden indok nélkül,aztán új helyre költöztem,ahol se barátok se semmi.

Február óta van ez,és napról napra idegesebb lettem,amíg most ott tartok,hogy egész nap ideges vagyok,ha pedig mennem kell valahova akkor remegek, halálfèlelmem van,és egész nap itthon vagyok .

De itthon is csak ideges vagyok.

Fèlek 😞

Tegnap két idegen srác idejött mikor lent vártam a postást, és olyan zavarban voltam,hogy légszomjam volt ,és majdnem pánikrohamot kaptam.


Nem tudom lehetséges-e,hogy szervi lenne de kicsit félek 😞

De elmegyek orvoshoz is,biztos ami biztos .

2022. jún. 1. 12:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!