Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ezzel kell foglalkozom? Ezek...

Ezzel kell foglalkozom? Ezek hallucinaciok egyaltalan?

Figyelt kérdés
Neha ejszaka hulyesegeket hallucinalok. Pl. egyik ejszaka a plafonon sok hernyot lattam menni a falon kb. par masodpercig. Van, hogy pokokat latok menni meg repkedni a szobaban. Vagy furcsa arnyat lattam kozeledni. Ezek mind ejszaka tortenek es nem almomban. De miutan "vege" lesz, tudom, hogy ez nem valosagos volt. Most ettol ijedjek meg!?
2022. jún. 1. 22:05
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Nem, ezek csupán érzéki csalódások. Mindenkivel megesik.
2022. jún. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Alvásparalízised van, felébredsz testben de agyban még nem egészen. Teljesen normális, több száz éve is írtak róla, innen ered a lidércnyomás szó, mert hogy gyakran hallucinálták azt az emberek, hogy valami lény ül a mellkasukon, nyomja azt és nehezebben kapnak tőle levegőt.
2022. jún. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
55%
Így van, ez egyfajta alvászavar! Akinek mentális, az sajnos azt is hiszi, hogy valóban ott vannak! Tudnak segíteni amúgy, menj el a háziorvoshoz, elküld majd alvásklinikára!
2022. jún. 1. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
53%
Dehogy... Nem kell vele foglalkozni, helytelen életmód okozza. Tessék időben lefeküdni aludni, lefekvés előtt közvetlenül ne egyél semmit, kell testmozogni, koffeint minimalizálni kell, stresszmentes életmód, stb.
2022. jún. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 árokpart ***** válasza:
53%
4-es Nagyon naív vagy.
2022. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Van tapasztalatom a dologban.
2022. jún. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De annal az alvasparalizisnel nem az van, hogy nem tudsz megmozdulni vagy valami ilyesmi? Mindegy, koszonom a valaszokat. A lenyeg, hogy akkor nem para, nem fogom lemeszarolni a csaladot...stb
2022. jún. 2. 21:01
 8/9 anonim ***** válasza:
Több fokozata van. Ahogy a hiperaktivitást is spektrumon mérik, ennek is vannak különböző szintjei.
2022. jún. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
57%

Nálam is van ilyen, Kérdező. Nem tudom miért, ha úgy gondolod írj.


4, Ezek nekem nem váltak be, de lehet a kérdezőnek befog.

2022. jún. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!