Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy sovány, vékony hangú és...

Egy sovány, vékony hangú és nem túl magas férfinak milyen kilátásai vannak az egész életére nézve?

Figyelt kérdés
25 éves vagyok, 55 kiló, 175 centi. Még ezzel nem is lenne baj, ha nem lenne olyan a hangom, mint egy 12 éves gyereknek. Már minden vizsgálatot, orvost, szakembert bejártam, érdemi segítséget sehol sem kaptam. A csuklóm is iszonyú vékony, 15 cm a kerülete. Minden ruha lóg rajtam. Semmi önbizalmam nincsen, egy telefont sem veszek fel, nem dolgozok, utcán meg sem szólalok, idegenek közé nem is megyek emiatt. A randizás teljesen esélytelen, próbálkoztam már társkeresőkkel, mindhiába. Már egy ideje motoszkál bennem a kérdés, hogy vajon genetikai hulladék vagyok-e vagy és van-e bármilyen esélyem arra, hogy a társadalom komolyan vegyen, ugyanis eddig nem ezt tapasztaltam, hogy bárki egyenrangú emberként tekintene rám.

2022. jún. 3. 11:49
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
95%

Nem dolgozol,nem tanulsz, nem csinalsz semmit.

Igy semmi eselyed.

2022. jún. 3. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
22%
Nem sok.
2022. jún. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
91%
Sportol, fogyassz sok fehérjét és izmosodni fogsz.
2022. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
91%

Kondizást próbáltad? Egyrészt a csuklód vastagságán, de főleg pl. egyéb izmaid megjelenésén tud segíteni: sokkal jobban néz ki egy izmos, akár szikáran izmos férfi, mint aki szimplán vékony. Önbizalom építésben is segít. Egyébként tiszta hülyeség nem menni emberek közé. Pszichológust is érdemes lenne felkeresned.

A férjem egyébként 174 centi, vékony, de izmos, és tenor hangja van.

2022. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
89%
Sportolj.
2022. jún. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
62%

Túlságosan magadra figyelsz... Figyeld a lehetőségeket, hogy hol tudsz jót cselekedni.


"Légy jó ember. Nevess sokat. Szeress nagyon. Ez az, ami igazán számít. "

2022. jún. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Pedig értelmes vagy.
2022. jún. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
93%

Peldaul ha elkezdenel kondiba jarni vagy sportolni, akkor tobb eselyed lenne.

De nem jarsz emberek koze, nem dolgozol, telefont se veszed fel. Igy aztan nulla.

2022. jún. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
64%
Mi a fenének kell rádumálni mindenkit a kondira? Mi az isten az? Valami varázsszer? Mintha mindenki idajárna null huszonnégyben. Hülyeség az egész. Nem a konditól fog megváltozni az életed. Vannak még normális nők, akik képesek elfogadni a másikat, ahogy van.
2022. jún. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Nem tudok menni sehova a hangom miatt.
2022. jún. 3. 12:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!