Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Folyamatos mosolygás az...

Folyamatos mosolygás az antidepresszánsoktól, elmúlik ez valaha?

Figyelt kérdés
Amíg antidepresszánsokat szedtem, folyamatosan vigyorogtam, egyszerűen nem tudtam kikapcsolni ezt a reflexet. És most ne arra a halvány aranyos mosolyra gondoljatok, hanem kb arra az arckifejezésre, mikor a szerelmetek igent mondott a randi meghívásra. Már 2 éve nem szedem, de a mosolygás megmaradt, akkor is ha szomorú/ideges vagyok, vagy sírok... És nagyon utálom, mert megijeszti az embereket (teljesen jogosan), meg sokszor már elzsibbad/fáj az arcom, mert legyünk őszinték, az arcizmokat nem erre találták ki. Mióta nem kell maszkot hordani, általában a fogaimmal "lehúzom" a szám sarkánál a bőrt, az segít, vagy odateszem a kezem a szám elé... Bármit megtennék hogy ez elmúljon, annyira utálom.

2022. jún. 3. 22:40
 1/2 anonim ***** válasza:
20%
Ezt már rég meg kellett volna beszélni az orvosoddal.
2022. jún. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5%
Lepontozhatsz, de a mellékhatásokról tudnia kéne. És nem a gyakorin kéne nyávogni miattuk.
2022. jún. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!