Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez az miatt lehetett?

Ez az miatt lehetett?

Figyelt kérdés

Elleptek a rossz emlékeim, ezért azzal akartam kirángatni magam, hogy egyik kedvenc parfümöt szagolgattam, de nem éreztem, vagy vért éreztem helyette. Ez Flashbackjaim miatt van? Vagy miért nem éreztem a parfümömet?

Az egész fura volt, emlékeztetnem kellett magamat, hogy hol vagyok és még érezni sem éreztem semmit.



2022. jún. 7. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
42%
Szia. Hasonló problémám volt/még van néha. Egyszerűen nemtudom én sem h mi miatt. Gondolom szorongas psziches probléma. Nekem semmi sem segitett csak onmagam.
2022. jún. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Én annyit tudok, hogy valami emlékeztetett a traumámra és visszajött full a múltam.

Csak emiatt nagyon nem értem, hogy miért ment el a szaglásom, mikor szaglásom mindig is volt, akkor is.

2022. jún. 7. 17:23
 3/7 anonim ***** válasza:
25%
"flashback" mesélj még
2022. jún. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
3, Neked meg mi a bajod?
2022. jún. 7. 17:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Kaptad a parfumot valakitol? Kotheted valakihez?
2022. jún. 10. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
5, Nem.
2022. jún. 10. 06:15
 7/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is van sokszor ilyen,szóval én is kotom a parfümöt egy dologhoz,de az biztos h ha nem rendeződik pszichiáter/pszichologus/szakember kell
2022. jún. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!