Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez lehetett covid miatt?

Ez lehetett covid miatt?

Figyelt kérdés

Szeptember 24-én egyik napról a másikra igencsak pocsékul lettem, orrdugulás, erősödő torokfájás, majd 39 fokos láz 1 napig, aztán hőemelkedés még 2 napig és gégegyulladás, légcsőre ment, 3 napig kínzó, szűnni alig akaró száraz köhögés.

E mellé gyengeség is társult 2 napig, illetve 2 este 120 körül volt a pulzusom, ha felkeltem hogy kimenjek WC-re volt az 140 is. Egész este, éjszaka dübörgött a mellkason, mint aki szalad egy futógépen, aludni se tudtam tőle szinte. Nagyon gyorsan lenyomott egyik napról a másikra, majd el is múlt 5. napra minden és utána már nem volt semmi bajom.

Otthon voltam, tesztelni nem akartam magam, hogy ide csődüljön a hatóság, falun élek, annak a végében szinte, lélek se jár nagyon erre.

10 napot kivártam, hogyha esetleg covid akkor ne betegítsek le másokat, nem mászkáltam. Viszont elkezdett érdekelni, hogy ez lehetett-e covid, mert ilyen heves és intenzív betegségem nem nagyon volt még és 29 éves vagyok, férfi.


Gondolkodtam, hogy megnézetem az ellenanyagot de már így 1.5 hónap után lehet nem is mutatna semmit?


Nem vagyok beoltva.


2021. nov. 14. 16:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kimutatja a sima gyógyszertari narancssárga biosynex teszt is, ha már atestel rajta
2021. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az még kimutatható ilyenkor.
2021. nov. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Oké megnézem, de nem gagyi az a teszt? Nem lenn jobb laborba menni?
2021. nov. 14. 17:15
 4/10 anonim ***** válasza:
Nyilván jobb a labor, en ma, csináltam ilyen biosynex tesztet mert elég fosul voltam napokig, pozitív lett az igg ami azt jelenti h nem vagyok koronas de van vedettsegem
2021. nov. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tehát ha szeptember végén voltam benne és erős tüneteim voltak még ha csak pár napig is, akkor még kimutathatja ennyi idő elteltével az a fajta teszt?
2021. nov. 14. 17:45
 6/10 A kérdező kommentje:
Mert ha igen, holnap veszek egyet.
2021. nov. 14. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen ki!
2021. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Az a baj másra nem tudok gondolni, nátha még sosem okozott ilyet nálam, nem volt 120-as pulzusom se 140 nyugalomban és ilyen erős száraz köhögésen. Nekem ez bűzlik ilyen téren, hogy lehet koronavírus lehetett, mert előtte voltam rokonságban ahol a kisgyerek 2 hete lázas volt, 6 éves és köhögött, a szülei is taknyosak voltak és pocsékul. Gyanítom ott szedtem össze, de mivel gyerek volt beteg úgy tudtam ők nem kapnak el covidot, így nem gondoltam, hogy covidos lehetett volna egy 6 éves. 39-40 fokos láza volt.
2021. nov. 14. 17:47
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha, valóban korona volt akkor neked is az IGG sornal lesz csíkos, na meg a control-nal.
2021. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké, holnap okosabbak leszünk a teszt után, köszi!
2021. nov. 14. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!