Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás miatt unalom ?

Szorongás miatt unalom ?

Figyelt kérdés

Nagyon szorongok és annyira unatkozom...a szorongás gátol hogy bármit is csináljak és minden porcikámban az unalmat érzem.

Megőrülök már ettől.

Frontin semmit nem ér .

Mindent sötétnek látok,minden nehezemre esik,ha arra gondolok holnap megint menni kell dolgozni elkap ez a nehéz érzés a lelkemben.

Nem bírom már ezt.

Se Tv se semmi nem köt le .


2022. jún. 7. 17:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk probaltad mar frontin nelkul?

Esetleg egy szakembert felkeresni?

2022. jún. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Két hete kértem időpontot.

Még két hét míg orvoshoz jutok.

2022. jún. 7. 18:08
 3/3 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a cipőben jártam, míg nem kezeltettem magam egy szakemberrel. Az a tapasztalatom, hogy amíg én nem éreztem azt, hogy meg akarok gyógyulni, addig nem tudott velem semmit sem csinálni. Aztán erőt vettem magamon, megcsináltuk, és azóta nagyon boldog vagyok. Néha elkapnak negatív gondolatok, de még mindig nem annyi mint régen :)


Valahogy bírd ki ezt a 2 hetet, hidd el, utána sokkal jobb lesz minden :) Ha nagyon rossz a helyzet, csak abban az esetben javasolnám a gyógyszeres kezelést, egy mély beszélgetés sokkal többet tud segíteni, de ehhez te is kellesz😊

2022. jún. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!