Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért van ennyi drog, tudatmód...

Miért van ennyi drog, tudatmódosító, fű, nyugtató használó ember?

Figyelt kérdés

2022. jún. 3. 15:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nehéz, sz*r, valamibe mindenki menekül. Vannak nagyon ártalmas és kevésbé ártalmas függőségek.
2022. jún. 3. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
76%

Mert nem tanították meg az embereket gondolkodni, kérdezni, tervezni, szervezni, érdeket érvényesíteni, dönteni, meditálni, relaxálni, küzdeni, akarni, kitartani, lelkesedni, legjobbra törekedni, az érdekes dolgokat észrevenni, a dolgok pozitív oldalát is észrevenni, minőségi szórakozásra, stb.


Ezek után csodálkozunk, hogy az emberiség nagy része vegetál, pusztítja magát.

2022. jún. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem minden szerhasználó függő. Sokan úgy használják a különböző drogokat, mint az átlagember az alkoholt (ami szintén drog egyébként). Ha olyan barátokkal vagyok, akkor párhavonta én is elszívok egy füves cigit. Nincs benne semmi, hozzáad a hangulathoz. Egy komolyabb tudatmódosítóval szoktam csak élni néha napján, az pedig a varázsgomba. Szerintem eddig hozzáadott csak inkább az életemhez a spirituális, misztikus élményekkel. Nem véletlen volt sok emberi kultúra szerves része évezredeken át.


De ez csak én vagyok, biztos sokaknak tényleg menekvés a droghasználat.

2022. jún. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Vannak olyan emberek is akiket szintén nem tanította senki, semmire, csak az éle, még sem használnak ilyeneket, sem lesznek alkeszek.

Az miért jó h ezen emberek mások életét is tönkre teszik. Sokuk sok pénzt keresnek, egóznak, de mentálisan egy roncsok... Ezek akkor miért nem csak a maguk "fajtáival" foglalkoznak?

Ráadásul akik mélyre megy nem tud visszajönni, pedig tudják, nem buták...

2022. jún. 3. 17:18
 5/8 anonim ***** válasza:
91%
Te miről beszélsz kérdező? Nem értem most a problémádat. Vannak olyanok, akik alkalmanként használnak könnyű drogokat, mint ahogy egyik válaszoló is írta például füvet, gombát, ekit stb. Meg vannak akik alkalmanként összejövetelkor isznak. Te most erre gondolsz, vagy azokra, akik konkrétan függők? Mert az meg egy probléma, és el kell menni rehabra változtatni. De miért zavar ez téged? Hogy ki mit csinál? Meg mi közöd hozzá eleve? Téged tesznek tönkre azzal, hogy használnak valamit, vagy csak utálni akarsz valakiket?
2022. jún. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Függőkről volt szó. Igen próbált tönkretenni pár, de nem sikerült. Nem utálom őket, csak nem értem h miért lettek azok, s ha már ezt választották miért nem függőkkel akarnak kapcsolatba állni, barátkozni, miért nem hagyják azokat akik nem azok, s nem bírják a viselkedédüket. Nem értem h a nagyja okos, értelmes, miért jó a tudatukat módosítani, ezáltal össze vissza viselkedni. Nekem is nehéz gyerekkorom volt, még sem függök semmitől, s nem is foglalkozok függőkkel. Csak akik a környezetemben nemtudok elkerülni, meg szeretném érteni őket, hátha én fogom föl rosszul....
2022. jún. 4. 19:04
 7/8 anonim ***** válasza:
46%
Aki intelligens az nem bírja elviselni ezt a világot, ennyi
2022. jún. 5. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Vagy inkább szuszceptíbilis...
2022. jún. 5. 16:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!