Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Lehetséges, hogy lakótársam...

Lehetséges, hogy lakótársam rossz aurája miatt vagyok ennyire rossz passzban? Már akaratlanul is nagyon sokat rá gondolok, mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

3an lakunk egy albérletben(3an vagyunk fiúk), az egyik lakótársam teljesen normális, viszont ő vizsgaidőszakban nem volt fenn és most nyáron se lesz fennt, másik lakótársam, akivel most egyedül ragadtam egy albérletben, hát enyhén szólva nagyon fura(jobban ki lesz fejtve) amikor hazaér melóból és köszön, gyomorgörcs fog el. Alkoholista, mindennap legalább két kupicával megiszik valami jäger szerű rövidből és valamiféle alvást segítő gyógyszerre teszi mindezt, sokat panaszkodik, takarításba is alig segít be, ígénytelen(a karmai nőket megszégyenítő hosszúságúak, egyszer javasoltam neki, hogy vágja le őket de csodálkozva mondta, hogy szerinte nem is hosszúak) a lakás mindig bűzlik a dezodortol amivel befújja magát, és rengeteg dezodort tud magára fújni, 30 éves koráig az anyjánál lakott és anyucipicia fia volt(takarítás ezért is esik nehezére) a mozgása nagyon feminim. Nagyon beletud szólni az életembe és egyetemi tanulmányaim alatt nem egyszer kaptam meg tőle, hogy "menjek el többet iszogatni, kell az egyetem mellett a kikapcsolódás" és egyszerűen nem bírja felfogni, hogy amúgy én lennék a legboldogabb ember, ha egyetem mellett több szabadidőm lenne. Nagyon fárasztó tud lenni, barokkos körmondatai vannak, és hogyha egyszer belekezd a beszédbe akkor azt nem fejezi be és nagyon tudja untatni az embert a részletinfókkal, az se veszi észre, ha fáradtan jön haza az ember és nagyon nincs kedve a fárasztó monológjaihoz. Az érdeklődési köre nagyon furcsa(ólomkatonák) eléggé flúgos szokásai vannak(cipő felhúzása után mindig lefertőtleníti a kezét, hiába vannak annak tudatában, hogy miután kilép az ajtón, úgyis mindent kénytelen lesz összefogdozni) sokszor mond olyan filmes idézeteket és poénokat amiket csak ő ért(a vitorlás, hajós filmeket nagyon szereti) és nem érdekli, hogy más úgysem érti azt a poént amit mondott. Pár hónap után kénytelen voltam megmomdani neki, hogy ne beszéljen annyit mert én itthon nyugit akarok, viszont ez odáig fajult, hogy nem merek semmibe se bele kezdeni nem merek semmit se kérdezni tőle mert tudom, hogy akkor végeláthatatlan mesélésbe fog belekezdeni, ez pedig eredményez egy kínos csöndet, fagyott levegőt. Nem jó a környezetében lenni, haverjaim szerint van benne egy kis asperger is, múltkor pedig izomból rámförmedt amiatt mert a wc és nappali ajtót becsukom magam után(ez is egy rigolyájá)

Alvásproblémái vannak és depressziós, mióta vele lakok nekem is alvásproblémáim vannak és rossz passzban vagyok, nagyon sokszor bevillan a csúnya feje, holott én nem akarok rá gondolni.

Lehetséges, hogy a rossz aura teszi ezt velem?

A válaszokat előre is köszönöm!:)



2022. jún. 14. 10:21
 1/10 A kérdező kommentje:

23/f

Lakótársam 30/F

2022. jún. 14. 10:21
 2/10 anonim ***** válasza:
74%
De mi alapján választottad őt lakótársnak, ha ennyire más mint te??? :-O
2022. jún. 14. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Nővérem szerezte nekem, én nem tudtam, hogy ilyen

*Más, mint a legtöbb ember:D nagyon durván máshogy van bekötve

2022. jún. 14. 10:28
 4/10 anonim ***** válasza:
59%
akkor költözz.
2022. jún. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Nem tudtok a normálisabbal elmenni valahova ketten albérletbe?
2022. jún. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Szeptembertől mindenképpen költözök

Emgem csak az érdekelne, hogy létezik-e ilyen, hogy valakinek az aurája rossz hatással van valakire, átrakja az alvásproblemákat, depressziót a másikra?

2022. jún. 14. 10:53
 7/10 anonim ***** válasza:
90%

6: ezt kb. csak beképzeled.

Ez az egész "aura" olyan ezoterikus hablababla...

Ignoráld, ne foglalkozz vele.

2022. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

De már egyszerűen irritál

Ebből költözés lesz

2022. jún. 14. 11:12
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Nem érzed jól magad a lakásban mert olyan emberrel kell együtt élned akitől rosszul vagy, ezért lehangoltabb vagy, és nem tudsz nyugodtan aludni. Ennyi, nincsen semmilyen aura amit átrakott rád :D
2022. jún. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Jogos, nem kell túlgondolni:D
2022. jún. 14. 11:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!