Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehetnék mentálisan...

Hogyan lehetnék mentálisan jobban?

Figyelt kérdés
Teljesen kivagyok készülve idegileg. Sokszor már az jár a fejemben, hogy inkább meghalnék, mert nem bírom ezt. Nem szerettem a munkám, ezért mellette elkezdtem az egyetemet. Jelenleg nagy nehézségek árán megcsináltam az összes tárgyat a félévben, de közben nem tudtam annyira haladni a szakdogával és a záróvizsgára tanulással egyáltalán. Most eljöttem szabadságra megírtam a szakdoga hátralévő részét 1 hét alatt, de fizikailag és mentálisan is teljesen kimerültem. Úgy érzem már 2 lépéssel ezelőtt túl léptem azt amire képes vagyok minden tekintetben, de annyira megkellene csinálni ezt az utolsó szakaszt. Munkahelyem is meg a környezetemben is mindenki azt várja, hogy jajj most végzek, de egyáltalán nincs már semmi energiám. Egyébként sem vagyok mentálisan teljesen stabil egyén, de most már nagyon lentre kezdek kerülni. Valami ötlet hogyan tudnám összeszedni magam? Vagy hagynom kellene inkább? A válaszokat előre is köszönöm!
2022. jún. 17. 00:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Örülned kellene hogy túl vagy a vizsgákon. Az egyetem volt a legjobb időszakom buli az egész. A vizsgák simán mentek. Nem kellene szoronganod. Menni fog minden ahogy kell. Előre ne beszéld be a rosszat.
2022. jún. 17. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Magne B6, lecitin, zene, kirándulj egyet, kapcsolódj ki.
2022. jún. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sikerült a záróvizsga is. :D Köszi a válaszokat!
2022. jún. 23. 23:19
 4/4 anonim ***** válasza:
Gratulálok! :)
2022. jún. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!