Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A heti hat nap munkan után...

A heti hat nap munkan után egyhuzamban érhető hogy fáradt vagyok?

Figyelt kérdés

Fiatal 24 éves lány vagyok aki könnyű fizikai munkát végzek.

Heti hat napokat dolgozok hajnalban kelek és itthon is igyekszem csinálni a dolgom de mondjuk tegnap aludtam délután egy keveset.

Valamiért mindig is későn aludtam el talán megkène tanulni időben elaludni így nem lennék nagyon zombi reggel.

A munkatársak meg szemetek egyfolytában piszkálnak velük se tudok mit kezdeni pedig én csinálom a dologom igyekszem alapoan és úgy dolgozni hogy ne hagyjak ki semmit sem

Lehet lelkileg is kimerültem.

De fáradt vagyok csak aludni akarok.



2022. jún. 17. 04:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehetséges, lelki problémák miatt lehetsz fáradt.
2022. jún. 17. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
6 nap munka, állandó koncentrálás és stressz, nem csoda, hogy fáradt vagy. Alvás nélkül nem fog menni. Ez most a legfontosabb, hogy aludj, pihenj eleget. A munkatársak miatt ne izgasd magad. Viszont feltétlenül csökkentened kell a terheidet.
2022. jún. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érthető.
2022. jún. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Párom szerencsére nem várja el hogy minden nap főzek de azért igyekszem itthon is helytállni.

Az oltást kötelezően felkelet vennem az is úgy oda vágott mintha 10 évet öregedtem volna.

Holnap is munka ma csak salátát csináltam meg votlam boltba rendet pakoltam és hello. Pl érzem kéne valami leki feltöltődés is. Néha azt érzem hogy egy csőd tömeg vagyok.

2022. jún. 17. 17:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!