Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan lehet leszokni a...

Hogyan lehet leszokni a Rivotrilról, illetve milyen más gyógyszerekkel lehet kiváltani?

Figyelt kérdés

Az egyetemen vizsgákon van, hogy 5-6 2mg-os Rivotrilt is beszedek, mert annyira ideges vagyok.

Hogyan lehet elhagyni a Rivotrilt, vagy milyen más gyógyszerekkel lehet pótolni?



2022. jún. 17. 15:38
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is generalizált szorongásos vagyok. Floxet-et is szedtem mellé. Lehet orvos vitatkozna velem, de nekem bevált, hogy inkább leváltottam xanax/frontinra.(nem xanax xr, elnyújtott) Igazat ír a fennti a legnehezebb a rivotril. Felezési ideje jóval nagyobb a Rivotrilnak, xanax csak 8órán át hat. Mindkettő benzoid, viszont én csak alvashoz használtam 5mg-ot (5mg Rivo helyett) vártam 2 hetet, aztán heti 0,5-tel csökkentettem 2mg-ig könnyű. Utána heti 0,25. Mivel az alvásképtelenség az szar. (Izommerevség stb.) Az utolsó 0,5 nehéz. Sajnos le kell tenni a gyógyszereket elmeletileg rovid ideig szabadna hasznalni. Agyilag zokni leszel meg maga a függőség is nyomasztó. Néha szenvedtem teljes megvonassal amikor 0,5-ön voltam, csökkentés után. Munkán kívüli, munkaterápia(rend), sport, táplálkozás segít 40%-ban. Ami marad az van és kész. Pszichológusok, pszichiáterek pénzkidobás, hacsak munkaképtelen vagy és nem akarsz sportolni egyéb dolgok, kimozdulni stb.
2022. jún. 19. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, hazudd, hogy 3x1,5-2mg xanax, frontint szedsz(ha jóvahagyja az orvos, ha nem vasarban öreglanyok árulják), de csak alvashoz vedd be. Így aludni tudsz és nappal nem tűnsz egy lassú zombinak. 8h alatt kiürül, illetve szerintem csak tolerancia miatt kell szedned. Amennyi mg rivo kell naponta annyi xanax mg este két hetig.
2022. jún. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!