Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Az orvosok miért írták, írják...

Az orvosok miért írták, írják fel előszeretettel a Frontint? Milyen hatása van?

Figyelt kérdés
És valamilyen "mindenes", vagy csodagyógyszer ez, hogy olyan gyakori? Komolyan kérdezem.
2022. jún. 17. 21:15
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Miért gondolod, hogy előszeretettel írják? Szerintem akkor írják, ha indokolt. Ez egy szorongáscsökkentő gyógyszer. Sok szorongó ember van. Ezért sok embernek kell felírni. A Frontin nem mindenes, és nem is csodagyógyszer. Nem jó pl. combcsonttörésre, vastagbélrákra, körömgomára.
2022. jún. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Azért mert a kóros stressz sokkal károsabb az egészségedre, mint a frontin függőség (amiről le lehet jönni).
2022. jún. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%
Utolsó, nincs igazad. Inkább szorongok, vagy keresek más utat, mint hogy újra a számba vegyek egyetlen szem alprazolamot. Nem azt mondom, hogy ördögtől való dolog, vagy, hogy ne szedd indokolt esetben. De ez durva kijelentés, hogy a frontin függőség kevésbé káros,mmint aa stressz. A nagy f@szt. Láttál már te rohamozni embert frontin elvonás után?
2022. jún. 18. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%

Azért írják fel előszeretettel, mert a mai világban a stressz népbetegség lett és a Frontin egy kevés mellékhatással járó, nagy kiszerelési spektrummal felírható gyógyszer. Sok embernél ,ár a 0,25-ös éjszakára felírt tabletta elég ahhoz, hogy pihentetően tudjon aludni, így jobban viselje a napi nehézségeket. Sokkal jobb megoldás, mintha a stresszt esti 2-3 pohár bor vagy sör segítségével oldaná, mert ez egyenes út az alkoholizmushoz.


#3 válaszoló: A Frontin függőség egy létező dolog, de ha a beteg az előírt adagban szedi és a probléma megszűnése után az előírt módon, fokozatosan hagyja abba, akkor az esetek 99%-ában nem okoz problémát. A nagy dózisú gyógyszer hirtelen megvonása azonban tényleg okozhat rohamot, ezzel az orvosnak és a betegnek is tisztában kell lennie.

2022. jún. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3-as vagyok, mint írtam nem tartom ördögtől valónak, de a legtöbb esetben az emberek a fizikai függőség, hozzászokás miatt nem állnak meg kisebb dózisnál.
2022. jún. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
51%

#5 Sajnos valóban nem állnak meg. Jellemző, hogy a felírt 0,25-ös napi dózis helyett ennek többszörösét szedik, de ez alapvetően nem a gyógyszer hibája.

Rengeteget beszélhetnénk az eü. rendszer hiányosságairól, a betegek és az orvosok hozzáállásáról, de alapvetően a Frontin egy jó és széles skálán alkalmazható gyógyszer, ami megfelelő használat mellett hatásos és biztonságos.

2022. jún. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem vacak gyógyszer. Engem álmosít, ennyi hatása van nálam. Ráadásul elég rövid ideig hat. De mégis szedem, de inkább csak azért, mert azt hiszem, hogy jobb lesz tőle. Ha elfogy, hagyom is, mert ezért nem éri meg rászokni, most pedig még nem szedek akkora adagot és annyit, hogy nagy baj legyen az elhagyástól.

Lehet hasznosabb lenne valami hosszútávú kevésbé függőséget okozó tabletta, mert a Frontin talán lehet hasznos gyógyszer ha ritkán alkalmazzuk, de kúraszerűen nincs értelme.

2022. jún. 19. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!