Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szuicid gondolatokkal mit...

Szuicid gondolatokkal mit kezdhetek egyedül?

Figyelt kérdés
Sajnos nem csak gondolatok.Egyszer nem is olyan rég olyan erős lett ez hogy meg is indultam úgy,hogy hát jó, akkor most véget vetek mindennek(előtte nagy stressz ért)Jártam pszichológusnál,de rossz tapasztalatom van ezzel kapcsolatban,és nem nagyon látok esélyt arra hogy újra meg tudnék bízni bennük.Szóval valahogy egyedül kéne megoldanom.Ehez tartozik amúgy hogy mostanság nagyon befelé fordulok,alig beszélek pár emberrel,vagy épp egyáltalán nem.Mindenkit ellöktem magamtól,és konkrétan egész nap csak fekszem és vagyok.vagy alszok hogy elnyomjak mindent
2022. jún. 18. 00:46
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, segítséget kell kérni! Keress egy másik pszichológust, és a családtagjaiddal, barátaiddal is vedd fel a kapcsolatot, az, hogy begugózol nem segít.
2022. jún. 18. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
46%
Az ilyen kérdéseket nem értem. Kb hetente kiír valaki egy hasonlót és amikor ráírsz, hogy segíts akkor nem válaszol. Akkor most kell segítség vagy nem?
2022. jún. 18. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a problémát sajnos tényleg nem gyakorikérdéseken fogjuk tudni megválaszolni. Neked kell megtalálnod, hogy mi az oka annak, hogy nem szereted az életedet jelenleg. Ehhez valóban általában tud segítséget nyújtani egy pszichológus, talán kísérletet tehetnél egy másik szakemberrel.

Írhatsz privátot, ha úgy gondolod szívesen beszélgetnél valakivel, így név nélkül én szívesen meghallgatom, ha nyomja valami a lelkedet. De a megoldáshoz biztos, hogy mélyebbre kell ásni, mint amennyit én, vagy bárki más itt GyK-n segíteni tudna.

Teljesen rendben van, ha most azt érzed minden szar. De ne add fel semmiképp, van remény, hogy megtaláld azt a dolgot amiért szívesen élnél!

2022. jún. 18. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

Én voltam hasonló helyzetben. Ébren lenni is kínzás volt. Nem engedhettem meg magamnak egy pszichologus segítségét. Egy rossz próbálkozás után beláttam, hogy nincs más esély, valakivel meg kell osztanom, különben nem bírom tovább. Probalkoztam barátokkal , de az valahogyan nem sikerült. De attól neked esély lehet. Végül a leg váratlanabb helyen sikerült segítséget találnom. Az anyukámnál. Sajnos sose volt minta szülő és nagyon távol alltam tőle, de felkerestem végső esélyként és sikerült. Úgy gondolom talán neked is van valahol egy ilyen személy, akivel nem tudtál szót érteni de a mostani problémáid mégis sikerül megosztani . Igyekezz minél több emberrel beszélgetni. Sokszor nagy meglepetések várnak. Pl 10 év után egy volt gimnáziumi osztálytársam ma szinte az egyik legjobb barátom :)


Bárki aki meg fog, akar itt egy válaszban, vagy egy posztban , valószínű senki sem olyan zárt és hiú mint aminek mutatja magát . De ne zárd el

Magadtol a megbeszélés lehetőséget, azt, hogy kiadd magadból ami bánt .

2022. jún. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Csak segítséggel
2022. jún. 18. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
30%

Felsorolni mindennap

- mire vagy büszke

- szép emlékek

- céljaid


Szépen leírni egy füzetbe.


Garantálni tudom, hogy jobban leszel sokkal

2022. jún. 18. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6%
Kamu az összes ilyen kérdés.
2022. jún. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!