Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogyan tudnám megszüntetni az...

Hogyan tudnám megszüntetni az elalvás előtti(már ha sikerül elaludnom) kattogást, agypörgetést?

Figyelt kérdés

Az elmúlt hetekben nagyon nehezen tudok elaludni, van amikor egyáltalán nem is megy, csak ilyen félálomban vagyok

Már érzem magamon, hogy fáradt vagyok de mindig van amin kattogok és ez ébren tart, egyszerűen mintha kikapcsolná a kattogás és akaratlan gondolkodás az alvásért felelős funkciót

Pedig fáradtnak fáradt vagyok



2022. jún. 20. 12:44
 1/4 anonim ***** válasza:
Szolj ha sikerult, ugyanezzel kuzdok honapok ota...
2022. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Követem.
2022. jún. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Sziasztok, próbáljátok meg az álombogyót.

Rossmanban, DM-ben, gyógynövény boltokban lehet kapni tabletta formában, nekem ez segít az elalvásban, pedig mostanában ömlik a nyakamba a sz@r...

Nem okoz függőséget, és plusszban van egy rakás pozitív élettani hatása.

Este lefekvés előtt kell bevenni 1 szemet, kb. fél órán belül hat és reggelig alszol, mint egy medve.

Jobbulást!

2022. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bio melatonin gyógyszertárból.
2022. jún. 20. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!