Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon félek.. más tapasztalta?

Nagyon félek.. más tapasztalta?

Figyelt kérdés
Szorongas okozhat alacsony pulzust? Van amikor fekve 47-48-ra is lemegy es mivel panikbeteg vagyok illetve szorongok plusz hipochondriaval is kuzdok, igy kepes vagyok egesz nap azon aggonizalni hogy megall a szivem 😞 komolyan mondom mar elegem van.. van billentyu hibam de azt 5 evente kell ellenorizetnem illetve szoktak lenni extra uteseim is na attol megjobban beparazok.. felelembe elek 24 oraba.. nyugtassatok meg hogy nem csak en vagyok ilyen ,,orult’’..

2022. jún. 20. 21:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Többi válaszoló, mi oknál fogva van halálfélelmetek? Engem is ez kínoz állandóan. Elegem van totál
2022. jún. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
11-es kérlek írj róla , akár privátban , mennyire alacsony , mivel méred stb , miért van eleged belőle , te neked n8ncs halálfélelmed ?
2022. jún. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Most milyen ?
2022. jún. 27. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Koffein felviszi a pulzust, ha emiatt félsz. A szorongást nem mulasztja el, csak elfedi a tünetet. De ne ajánljatok neki nyugtatót, az leviszi a pulzust és megint rápánikol. Nekem is alacsony ha nem használok koffeintablettát .. mondjuk növényi nyugtatót is szedek mert belső szorongás nagyon betesz az ocd-mnek
2022. jún. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
14- basszus , koffein tablettával felvinni a pulzust , és ha valami komolyabb baj van ?
2022. jún. 27. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
14# Neked mennyire alacsony ?
2022. jún. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
11-es , írsz róla ?
2022. jún. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
:( nekem a pulzusommal nincs baj, a fejembe hasogat hatalmasakat és ekkor megijedek. Totál bepánikolok, elkezdek izzadni, elgyengülnek a végtagjaim és halálfélelem kerít hatalmába. Vagy amikor a mellkasomba és a hátamba hasít. Ekkor ugyanez. Gyakran félek. Régen, évekkel ezelőtt volt egy balesetem és azóta van ez. Sokszor felerósödik. Kicsit tartok attól, hogy kinevetnek, akár itt az oldalon is, vagy már arra is gondolok, nem is vagyok igazi.
2022. jún. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Talán ha egy szóval kellene kifejezni : megsemmisülés. Ezt érzem.
2022. jún. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
Nekem az ikerszülés után jött ki a balkamrai tahicardia.Ez pont az amit leírtok vagyis időnként kihagy és utána szapora szìverrés lesz ami pár másodpercig tart.Na ott halálfélelem kimegy minden erőm stb.Én kardiológus mentem teljes kivizsgálás és ott kaptam gyógyszert.A vérnyomásom 110 szokott lenni az a normális nálam.Nekem is szokott a pulzusom még mozgás után alacsony lenni.Egy;nem kell nézegetni felesleges ettől szorongsz.Ha baj lenne azt már jelezné a szervezeted komolyabban.Kardiológussal vizsgáltasd ki magad és meggyógyulsz.Magánkórházakban tb-re megoldható keress rá!Amúgy a dokim azt mondta ezzel 100 évig elélek!Általában az időjárásvàltozást érzem meg így.Jobbulást,kitartást és nyugi!
2023. okt. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!