Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Honnan tudnék legálisan...

Honnan tudnék legálisan frontinhoz jutni?

Figyelt kérdés
A pszichiáterem nem hisz a gyógyszerekben. Hiába jeleztem neki, hogy nem érzek javulást, továbbra sem írt fel nekem. Tavaly bekerültem a zárt osztályra, ott kaptam frontint. Utána mintha, kicseréltek volna. Teljesen normálisan tudtam kommunikálni, és a pánikrohamom is megszűnt.
2022. jún. 21. 01:39
 1/10 anonim ***** válasza:
88%
Legálisan sehogy.
2022. jún. 21. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Savlekotő ***** válasza:
82%
Válts orvost, amúgy a frontin ideig óráig működik cuki lesz minden aztán rá szoksz és letezni se bírsz nélküle majd bele szarsz a saját életedbe és csak a bogyó kell majd amiből nem lesz elég egy vége egyre több bogyó meg több pánik roham.. Ne benzodiazepinnel akarj az életedbe örömet nyugalmat vinni mert a pokol vár. Nehezebb le tenni mint az opiátokat.
2022. jún. 21. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Savlekotő ***** válasza:
65%
Ezt úgy írom hogy addigtologuskent dolgoztam sok évet
2022. jún. 21. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Frontin egy drog. Csak xólok
2022. jún. 21. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Inkább szívj füvet. Az nem olyan káros mint a frontin.
2022. jún. 21. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Savlekotő ***** válasza:
77%
Addiktológus*
2022. jún. 21. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Háziorvos simán felírja sajnos. De az hogy keménydrogojra rászoksz nem oldja meg a problémád, sőt a frontin függőség egyik tünete a minden korábbinál durvább pánikrohamok, idegösszeomlás stb.
2022. jún. 21. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2022. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szeretnék rászokni… Nem tudtam, hogy ez ilyen komoly dolog. Annyit tudok, hogy mindennap gyomorgörcsöm van, még otthon is. Egyik ismerősömtől kaptam két hete, és elmúlt. Semmi extra nem történt, igazából csak annyi, hogy normálisan tudtam létezni. De érthető amit írtok. Köszi
2022. jún. 23. 00:00
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha azt akarod, hogy a probléma egy életre megszűnjön gyógyyszerek nélkül, akkor pszichológus!


Ha egész életedben inkább gyógyszert szednél, elbutulnál (demenciát okoz), de nem akarod megoldani a problémádat, akkor jó választás.

2022. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!