Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vtudna mondani valaki a...

Vtudna mondani valaki a frontinhoz hasonló nyugtatót, amiben nincs laktóz monohidrát?

Figyelt kérdés

Masfel hete írta fel az orvosom, el is kezdtem szedni, megszűnt a szorongásom is és minden egyéb kellemetlen dolog, végre jól éreztem magam azthittem elhetem nyugodtan az eletem, aztán 2 nap utan elkezdett gorcsolni a hasam ,majd hasmenésem lett es allandoan fajt a hasam ,abbahagytam a szedest par nap mulva el is mult a hasfajas ,tegnap ujra bevettem es megint ,

puffad es faj a hasam... ma néztem meg hogy laktóz monohidratot tartalmaz...Az orvosom tudta jol hogy laktoz erzekeny vagyok ,de sosem figyel semmire...


2019. dec. 27. 17:57
 1/8 TR75 ***** válasza:
Vegyél laktáz enzimet.
2019. dec. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A magyar piacon 3 gyógyszer van aprazolam hatóanyaggal, de mindegyikben van laktóz.
2019. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
a laktáz segíthet
2019. dec. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi, ez nem tudom miért nem jutott eszembe, régen szedtem is még gyerekként a laktáz enzimet... De azt nem értem hogy ha megiszok mondjuk 1 pohár tejet ,semmi bajom nem lesz , egy kis gyógyszertől meg borzalmasan fáj, görcsöl, puffad a hasam és hasmenésem lesz ... Lehetséges ez? Több tejcukor van egy 0,25-ös frontinba mint a tejbe?
2019. dec. 27. 23:43
 5/8 TR75 ***** válasza:

Talán mert töményebb (bár ez csak laikus tipp).

De az sem biztos, hogy ez a probléma (sok gyógyszerben van laktóz).

2019. dec. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Lehet a gyógyszer más összetevőjére vagy érzékeny. Nem próbáltál orbáncfű teát?
2019. dec. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Neked nem a laktózzal van problémád. Egy pohár tejben százszor annyi laktóz van, mint egy Frontinban.

Egy Frontinban 96 mg laktóz van, egy pohár tejben 12.000 mg


[link]

2019. dec. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Xanax Sublingualis-ban nincs laktóz, kérd azt rövid távon. Sok ideig ne szedd!
2019. dec. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!