Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mennyire komoly fenyegetés?

Mennyire komoly fenyegetés?

Figyelt kérdés
Ha egy pasi teátrális és drámai és fenyegetőzik öngyilkossággal, amit sose tenne meg, vagy mondja, hogy megöl mindenkit ez mennyire komoly mert úgy vettem észre, hogy csak figyelemfelkeltésért csinálja....egy kis alacsony pasi, 160 cm magas es szeret zokogni meg őrjöngeni. 55 éves
2022. jún. 21. 05:27
 1/9 A kérdező kommentje:
Azt mondta megöli a testvéreit ha kiforgatják a pénzéből , vagy szokta mondani, hogy ha öngyilkos lesz magaval visz valakit, vagy valakiket mert nem megy egyedül, de közben nagyon félti magát, fél a betegségektől
2022. jún. 21. 05:29
 2/9 anonim válasza:
100%
Jól vetted észre, az ilyen általában csak figyelmet akar.
2022. jún. 21. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem ártana azért egy pszichológus neki
2022. jún. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
60%
Úgy gondolom, aki öngyilkossággal, gyilkossággal fenyegetőzik, mindig komolyan kell venni, ezek nem olyan dolgok, ami mellett csak úgy el lehet siklani, ne legyen a végén az, hogy "ki gondolta volna, hogy komoly". Mindenképpen tenni kell ellene.
2022. jún. 21. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha engem kérdezel, én mondtam az exemnek, hogy csinàlja nyugodtan, csak máshol, ne nálam.

Azóta is èl…

Akit leírtàl is látszik, hogy önző…

Majd ő magával visz valakit…

Ő nem érdekelne, hisz ez csak a saját felelőssége, de lehet, elvitetnèm, aztán szőhetné a kis terveit a pszichiátriàn.

2022. jún. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Majd megy utána a szöveg, hogy róla aztán senki nem tudta volna elképzelni, hiszen olyan kis dolgos, jámbor ember volt. Mire reagált így?
2022. jún. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hogy azt mondtam neki hogy tovabb léptem a kapcsolatban miutan szétcsalt. Akart menni megölni anyámat mert szerinte ő is hibás
2022. jún. 21. 11:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát térítsd valahogy észhez, hogy a dutyiban ő lesz mindenki barátnője, ha hülyeséget csinál. Ha továbbra is fenyegetőzik, akkor meg hívj rendőrt.
2022. jún. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 xp ali ***** válasza:
100%
Én ráhívnám a zsarukat h öngyilkossággal meg gyilkossággal fenyegetőzik. Majd a pszichiátrián kikezelik.
2022. júl. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!