Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell létezni a depresszi...

Miért kell létezni a depressziónak?

Figyelt kérdés
Nem akarok még több évig ezzel szenvedni. Nem bírom, semmi sem segít. Se a terápia, sem a gyógyszerek, lefoglalni sem tudok magam semmivel. Aludni sem tudok. Meg fogok őrülni...

2022. jún. 21. 06:14
1 2 3 4 5
 11/48 A kérdező kommentje:

Nem mondanám. Igazából már én sem tudom melyik része a személyiségemnek a gyógyszerek mellékhatása és melyik vagyok én. Mintha nem is ember lennék.


Egyéb mellékhatás még a szexuális vágy csökkenése, de az inkább jó dolog, mint rossz.

2022. jún. 21. 07:12
 12/48 anonim ***** válasza:
17%
Gyerünk kirándulni!
2022. jún. 21. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
26%
Bocsáss meg, hogy ezt mondom... De amit én látok az nem depresszió, hanem hiszti. A depresszió nem ilyen. Egy kérdés? Apád van, vagy csak anyád nevel?
2022. jún. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 A kérdező kommentje:
Miért, akkor milyen a depresszió? Te biztos jobban tudod.
2022. jún. 21. 07:19
 15/48 anonim ***** válasza:
36%

Kérdezö. Elolvastad amit írtam?


Még egyszer: MÁNIÁKUS DEPRESSZIÓ


Menj el egy új szakemberhez, akinek emlísd meg ezt a dolgoty hogy érzésed szerint mániákus depresszióban szenvedsz, mert az eddig kapott gyógyszerek, szakemberi látogatások nem vezettek eredményre.


Ez egy genetikailag öröklődő betegség, ami nagyon speciális kezelést kíván.


Tudom, nehéz de mivel ide írtál segítséget szeretnél, ami mutatja, hogy vágysz arra, hogy kilábalj ebből.

Ha nehéz is de mindenképpen juss el megfelelő céltudatos kezelésre.

2022. jún. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy az orvos nem ingyen van. Tudom, újabb kifogással jövök, idegesítő egy tulajdonságom.


Munkanélküliként a szüleimmel élek, mint valami élősködő. Már rengeteg pénzt elköltöttek rám, így is szegények vagyunk, most meg minden egyre csak drágul...

2022. jún. 21. 07:24
 17/48 anonim ***** válasza:
32%

Megértem, hogy nem ingyen van, de mehetsz ingyeneshez is.


Miért nem dolgozol? Van más alap betegség is esetleg?

2022. jún. 21. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 A kérdező kommentje:
Azért nem dolgozom, mert semmi nincs a környéken. Egyetlen érettségivel sehová sem akarnak felvenni. A szüleim közmunkára nem engednek. Jelentkeztem már gyárakba, de nem kaptam választ. Tavaly szeptemberben dolgoztam egy hétig, de nem tudtam rendesen megoldani a bejárást, mert alig jár busz, hajnalban így is kilométereket kellett gyalogolnom, hiába voltam egész nap talpon, a főnöknek semmi sem volt elég. Azt is mondták, rugalmas a munkaidő, aztán kiderült hogy mégsem, mert nem akartak pénteken elengedni az egyetemi óráimra. A munkatársaim furának tartottak, utáltam ott lenni, így ott hagytam. Oda is csak azért vettek fel, mert az ott dolgozók szerint senki nem akar oda menni.
2022. jún. 21. 07:37
 19/48 A kérdező kommentje:
A depresszión és szociális fóbián kívül nem hiszem hogy lenne más alapbetegségem. De mindig fura, magának való, szótlan gyerek voltam. Gyakran hallottam a szüleimtől, hogy miért nem vagyok olyan mint más, miért pont az ő gyerekük hülye.
2022. jún. 21. 07:38
 20/48 A kérdező kommentje:
20-as, tudom, mondj valami újat.
2022. jún. 21. 07:53
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!