Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Miért kell létezni a depresszi...

Miért kell létezni a depressziónak?

Figyelt kérdés
Nem akarok még több évig ezzel szenvedni. Nem bírom, semmi sem segít. Se a terápia, sem a gyógyszerek, lefoglalni sem tudok magam semmivel. Aludni sem tudok. Meg fogok őrülni...

2022. jún. 21. 06:14
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
96%
Énis
2022. jún. 21. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
25%
A terápia meg a gyógyszerek csak tünetkezelés. Inkább az okát szüntesd meg. Odaírtad a címszavak közé, hogy "magány". Hát ismerkedj.
2022. jún. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 A kérdező kommentje:

2-es, nem akarok ismerkedni, nem vagyok mentálisan rendben. Tudom hogy a hozzám hasonló negatív emberekre a kutya sem kíváncsi, a saját anyám megmondta hogy fárasztó az állandó síránkozásom.


Időnként beszélek interneten pár ismerőssel, de aztán eszembe jut, hogy ők rajtam kívül rengeteg más emberrel kommunikálnak nap mint nap, én pedig csak havonta egyszer-kétszer jutok el addig, akkor is csak kis időre.

2022. jún. 21. 06:48
 4/48 anonim ***** válasza:
30%
Mégis , Hogy telnek napjaid?
2022. jún. 21. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 A kérdező kommentje:
Otthon ülök és várom a korai, természetes halálom.
2022. jún. 21. 06:51
 6/48 anonim ***** válasza:
47%
Gyerünk strandra, az jólenne szerintem.
2022. jún. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
23%

Létezik a mániákus depresszió nevezetű betegség.


Erősen ajánlom, hogy keress fel szakembert. Ez nem szégyen.


Van egy író Danielle Steel. Neki van egy könyve,a Hullócsillagom.


Olvasd el, és ne félj segítséget kérni.

2022. jún. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
0%
Vagy valamilyen módon / formában legyél emberek között. Erre a célra egy közösségi videójáték is megfelel, ahol sokat kérdezgetnek, kereskednek, beszélgetnek egymással a játékosok chatben.
2022. jún. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 A kérdező kommentje:

Nem vágyom a közösségre. Egész egyszerűen nem. Játszani sem akarok, nincs hozzá kedvem. Sosem voltam jó egy játékban sem.


Voltam szakemberhez. Két évig jártam pszichológushoz. Már nem volt több felesleges pénz rá, meg semmit sem segített. Pszichiáterhez járok pár havonta, de az is csak annyira jó, hogy teletömjön gyógyszerrel. Már számos gyógyszert kipróbáltam. A szociális fóbiám javult egy kicsit, de még mindig nem tartom magam normális emberi lénynek.

2022. jún. 21. 07:00
 10/48 anonim ***** válasza:
43%

Mit éreztél a gyógyszerektől, ?


Álmosabb lettél?

2022. jún. 21. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!