Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Veletek történt már ilyen?

Veletek történt már ilyen?

Figyelt kérdés

Volt egy pasim. Kb. 2 óránként marihuánat szívott mellettem zárt térben(kis lakásban, autóban).Én nem használok semmilyen tudatmódosítót. El kezdtem fura lenni. Nem tudtam normálisan gondolkodni, döntőképes lenni, mint előtte. Nem volt kedvem semmihez. Depresszió jött rám, kisebb pánikrohamok. Minden nap hányingerem volt. Ez ment hónapokig. Szétmentünk. Hányingerem nem volt azóta sem. Depi utána még 2 hétig, de kicsit feszült is voltam ez idő alatt, aztán az is elmúlt minden.Újra normálisan gondolkodom. Felkerestem egy addigtológust h jól gondolom e h a fű füstje okozta, azt mondta igen.

Történt már ilyen mással is?



2022. jún. 21. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem és nem is fog. Drogfüggővel nem vagyok hajlandó együtt élni.

A tünetek egy része valószínűleg nem a fűtől volt, hanem ez az élethelyzet váltott ki pszichés problémákat benned.

2022. jún. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Még nem hallottam ilyet, de lehet.
2022. jún. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

"Volt egy pasim, 2 óránként marihuánát szívott."

"Ez ment hónapokig."


Az első nap után ott kellett volna hagynod, és akkor veled sem történt volna semmi baj.

Szalonnából soha nem lesz sültcsirke.

2022. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem pontosan a dolgot. Amikor első alkalommal betéptél tőle mert zárt térben szívta melletted és nem érezted magad jól tőle, akkor miért engedted, hogy egy légtérben szívja veled. Mert pl az autó ablakát lehúzhattátok volna.

Másrészt nem ilyen bio vagy herbál füvet szívott az illető? Mert az igazi cannabisnak ezek nem tipikus hatásai. Pl azt írtad, hogy nem tudtál rendesen gondolkodni. Ez tipikus biofű hatás.

2022. jún. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én nem ismerek ilyesmiket. Először nemtudtam mitől vagyok rosszul. Ráadásul azt hallgattam tőle h ennek a füstje ártalmatlan másokra, naívan elhittem. Most már tudom h de, tud hatni... Én nemtudom valójában mit szívott, azt mondta marihuána.
2022. jún. 22. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyha a füstjétől tudtál tőle normálisan gondolkodni akkor valszeg biofű volt.
2022. júl. 7. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!