Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szociális fóbiám van és most...

Szociális fóbiám van és most várom a vízszerelőt. Valaki mondana valami megnyugatót?

Figyelt kérdés
Félek az emberektől

2022. jún. 21. 09:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%
Nem azért jön, hogy elbeszélgessetek az élet dolgairól, csak megszereli amit kell, aztán lép is.
2022. jún. 21. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A vízszerelő se tudja, hogy az aktuális kliens normális -e egyáltalán, szóval bennük is van szorongás, ahogy mindenki másban.

Csak nyugodtan el akarja végezni a munkáját, neked pedig szükséged van a javításra. Egymásra vagytok utalva.

2022. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%

De konkrétan mitől félsz? Te hívtad oda, nyilván valaki ajánlotta.

Bekíséred a fürdőbe, vagy akárhová, ahol szerelni kell - és a szobában megvárod,míg végez. Ennyi. Nem kell túlgondolni.

2022. jún. 21. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, minden rendben lesz.
2022. jún. 21. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Anyám hívta ide őket, a nehezén túl vagyok, már nem félek :))
2022. jún. 21. 11:37
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Jól csináltad. Emlékezz erre és ne feledd, mindenkiben vannak félelmek, csak mindenki másként dolgozza fel. Legközelebb már jobban fog menni.
2022. jún. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2022. jún. 21. 12:02
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nm az emberektol félsz,hisz akkor nm rögtön a ide írnál támogató sorokert. Te kihagyom azokat a lehetőségeket,hogy fejlodj és alkalmazkodj az emberekhez. Régen én is vissza húzódó voltam,igazi introveralt de rávettem magam,hogy új helyekre menjek és vadidegenekkel beszéljek. Az élet nm az internet..csak idolopo
2022. jún. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Diagnosztizálva vagyok szociális szorongással, de ettől függetlenül lehet igazad van
2022. jún. 22. 00:14
 10/12 anonim ***** válasza:
87%
Huh, totál átérzem, bár én nm vagyok diagnosztizálva. De minden alkalommal, amikor szerelő, kéményseprő, egyéb jön, totál kész vagyok, napokkal előtte stresszelek
2022. júl. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!