Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Kérhetem a pszichológust,...

Kérhetem a pszichológust, hogy heti 1 alkalom helyett helyett 2 alkalom legyen?

Figyelt kérdés
Próbáltam többször, több pszichológust is, de nekem ez a heti 1 alkalom nagyon kevés volt, főleg a legmélyebb időszakokban.

2022. jún. 22. 17:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem azt mondta a mostani pszichológusom (aki valósznűleg az utolsó is, mert nagyon jó szakembernek gondolom és szeretek járni hozzá), hogy azért szokott heti 1 lenni, hogy tudjon ülepedni az előző heti téma, 3-4 nap általában nem elég, sőt akár megterhelőbb is lehet gyakrabban találkozni. Viszont ha nagy gáz van és úgy érzem, nem bírom, akkor írhatok neki, pár órán belül válaszol. Nálam ez elég kompromisszum, lehet, hogy neked is jobb lenne.
2022. jún. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek az első válaszadóval. Tapasztalatból mondom, hogy ha rendesen csináljátok a terápiát a heti 1 alkalom is megterhelő lesz.
2022. jún. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Barmit kerhetsz es majd kozosen eldontitek hogy neked mi adekvat.
2022. jún. 23. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!