Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi a helyes egészségügyi...

Mi a helyes egészségügyi szempontból?

Figyelt kérdés

Mi van abban az esetben ha nálam a kórházban pszichológiai vizsgálatokkal szkizofréniát diagnosztizáltak, de a kezelőorvosom nem is látta ezeket a vizsgálatokat és ő szkizoaffektív zavart gondol? Melyik a helyes?


Azt mondja nem hisz a pszichológiai tesztekben


2022. jún. 24. 17:13
 1/10 anonim ***** válasza:
A skizofrénia elég félreérthetetlenül körülírható. A családtagokat is meg kell kérdezni, mert nekik beszél a beteg a megéléseiről. Mért kerültél kórházba?
2022. jún. 24. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mert bezárt helyeken (bolt, stb) székelési inger és szorongás jelentkezett, és a beszékelési félelem miatt az utcára is rettegve mentem ki. Még most is csak kisérővel merem Pest területét elhagyni...nagyon kellemetlen.
2022. jún. 24. 17:32
 3/10 anonim ***** válasza:
Úgy diagnosztizáltak skizofréniával, hogy senki nem kért ilyen vizsgálatot, semelyik hozzátartozód nem panaszkodott, hogy arra utaló jeleket produkálsz? Ezt a diagnózist le is írták?
2022. jún. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, leirták még decemberben, volt pszichodiagnosztikai vizsgálat, többféle teszt. Sajnos hozzátartozó nem jöhet szóba, mert úgy igazából nem a legjobb a családi háttér
2022. jún. 24. 17:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Én önként mentem kórházba, ott kivizsgáltak, meg elmeséltem a panaszaimat és az alapján kaptam ezt a diagnózist
2022. jún. 24. 17:39
 6/10 anonim ***** válasza:
Milyen panaszaidat? Azt, amit ide leírtál? Annak semmi köze a skizofréniához! Komolyan le van írva a papírodra ez a diagnózis? Gyógyszert is adtak rá?
2022. jún. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Igen, le van írva, szakemberek állapították meg, tehát valós. Jelenleg Kventiaxot szedek rá
2022. jún. 24. 18:06
 8/10 A kérdező kommentje:
A szkizofrénia tünete lehet a szorongás, pánik, téveszmék és volt olyan hogy hangokat is hallottam
2022. jún. 24. 18:07
 9/10 anonim ***** válasza:
Na az mindjárt más, eddig erről nem beszéltél. De attól még lehet skizoaffektív zavar. Mindenesetre 1 orvos kezeljen, ne kettő.
2022. jún. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Rendben! Köszönöm:)
2022. jún. 24. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!