Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen lépéseket kell tennem...

Milyen lépéseket kell tennem hogy antidepresszánsokhoz jussak?

Figyelt kérdés

Két éve volt egy rendőrségi ügyem ami miatt ülnöm kellet az IMEIben fél évet előzetesben ,ès ott az igazságügyi pszichológusom megerősítette hogy szerinte depresszióm van és elintézte hogy antidepit szedjek. Az előzetesben töltött idő alatt éreztem az antidepi hatását és nagyon jó volt, felpörgetett , egy csomó tervem volt hogy mit fogok csinálni majd ha szabadulok stb.


Jelenleg semmi életkedvem sincsen , nincs ètvágyam, nem akarok kimozdulni, emberekkel beszélni. Úgy érzem szükségem van rá hogy újra szedjek ilyeneket .

Milyen lépéseket kell tegyek hogy a leggyorsabban felírják nekem?



2022. jún. 24. 23:24
 1/8 A kérdező kommentje:
19/F
2022. jún. 24. 23:24
 2/8 A kérdező kommentje:
A "kamu sztori " válaszokra nem vagyok kíváncsi, köszönöm!
2022. jún. 24. 23:27
 3/8 anonim ***** válasza:
96%

Előbb vizsgáltasd ki magad.

Ez nem rágógumi, hogy bekapod, meg kiköpöd.

Csak orvosi követéssel és meghatározott ideig szedheted.

2022. jún. 24. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Családorvos, beutaló a pszichiátriára, alapos kivizsgálás.

Ez nem kalmopirin, hogy csak úgy kapkodd befele.

2022. jún. 24. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Voltam már pszichiátrián idén, télen, de skizofréniát állapítottak meg és antipszichotikumokat írtal fel. Semmit sem segítettek. Két héttel később hazaküldtek mintha minden már is jobb lenne.
2022. jún. 24. 23:31
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
És a skizofréniát miből állapították meg? De attól még depressziós is lehetsz! Csakis orvostól tudsz receptet kapni.
2022. jún. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Akkor nagyon paranoiás voltam , olyanokra gondoltam hogy a barátnőm biztos egy prosti, meg nem is ez az igazi neve stb . Az antipszichóktól nem lettem jobban , nem is szedem már őket , amikor kijöttem rá pár hétre beszéltem egy pszicháterrel és nem írta fel őket újra mert szerinte nem vagyok skizofrén, meg hát akkor nagyon nyomtam a TG-t és hát emiatt sem írt fel más egyebet. Most már nem csinálok semmit 3 hónapja, de nem lettem jobban, sőt...
2022. jún. 24. 23:50
 8/8 anonim ***** válasza:
Együtt kellene működnöd a pszichiátereddel. Egyet kellene választani, akihez rendszeresen visszajársz és nem neked kell kitalálni, hogy milyen gyógyszert írjon, hanem a te dolgod a panaszkodás és a felírt gyógyszerek előírás szerinti szedése.
2022. jún. 25. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!