Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A Budapest, 14. kerületi...

A Budapest, 14. kerületi lakosok melyik kórház pszichiátriai osztályába tartoznak?

Figyelt kérdés

2022. jún. 26. 22:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nyírő Gyula.
2022. jún. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Végignyálaztam a Nyírő oldalait és nem.
2022. jún. 26. 23:15
 3/9 A kérdező kommentje:

[link]


IV. kerület


[link]


XIII., XIX., és IX. kerületének (kivéve a 1097-es irányítószámhoz tartozó körzet)


[link]


X. kerület, V. kerület, Pilisborosjenő, Piliscsaba, Pilisjászfalu, Pilisszentiván, Pilisszántó, Pilisvörösvár

2022. jún. 26. 23:18
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én szomszédom a Nyírő Gyulaba jár és az Erzsébet királyné útjan lakunk.
2022. jún. 26. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

4

Lehetséges. Valószínűleg már korábban elkezdett oda járni.


Most nagyon komolyan veszik a területi ellátást. Az egyik barátnőm ismerőse (barátja) pszichiáter a Nyírőben és azt mondta, hogy csak 13. kerületi lakosokat vesznek fel. Nyilván ez nem teljesen jó információ, hiszen a fenti linkekből kiderül, hogy más kerületek (és területek) is tartoznak oda.

2022. jún. 27. 07:44
 6/9 A kérdező kommentje:
Tehát továbbra is kérdésem: a 14. kerületi lakosok hova (melyik kórház pszichiátriájára) tartoznak?
2022. jún. 27. 07:45
 7/9 A kérdező kommentje:

És igen, tényleg a Nyírő látja el a 14. kerületi lakosokat. :) Még tiszta szerencse, hogy ez a Nyírő honlapján nincs fent.



"Kórházi hátteret Pácienseink számára a Nyírő Gyula Kórház – OPAI II. Pszichiátriai Osztálya biztosít, Prof. Dr. Kéri Szabolcs D.Sc. Osztályvezető főorvos úr vezetésével." (Ugyan a honlapon nem Kéri Szabolcs szerepel, de fátylat rá.)


[link]


Úh. kedves 1-es és 4-es, köszönöm szépen a válaszotokat!

2022. jún. 27. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:

Én a Hermina úti rendelőbe járok:


[link]

2022. jún. 27. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

8

Köszönöm, de nekem a pszichiátria (és nem a pszichiátriai gondozó) kellene...

2022. jún. 27. 13:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!