Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Narcizmussal kapcsolatban...

Narcizmussal kapcsolatban beszelgethetnek valakivel akinek van sajat tapasztalata?

Figyelt kérdés

2022. jún. 29. 19:50
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem van, családon belül
2022. jún. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is van, írd ide nyugodtan.
2022. jún. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mikor kimaszik belole az ember, meg rosszabb depresszio varhato utana? Mar most is nagyon kivagyok.
2022. jún. 29. 20:50
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
a nárcizmusból nem mászik ki az ember. Neked fogalmad sincs, hogy az mi.
2022. jún. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

*narcisztikus bantalmazasbol

4. Bar igazad lenne, bar fogalmam se lenne! 🤣

2022. jún. 30. 00:55
 6/10 Leveltetu ***** válasza:
68%

Kerdezo,


A legstabilabban ugy lehet ebbol az allapotbol kilabalni, hogy a bantalmazotol fuggetlenul epiti a sajat onbizalmat addig a pontig ameddig mar nem befolyasolja a bantalmazo, igy lesz annyi ereje, hogy a sajat allapotan valtoztasson es kilepjen ebbol a kapcsolatbol. Nagyban segithetnek a baratok es a csalad a tamogatasban, az onbizalom epitesben.

Depressiotol nem kell tartani, mivel egy erosen felepitett onbizalom megvaltoztatja az egyen vilagnezetet illetve a kornyezethez valo viszonyulast ezaltal nem fognak jelentkezni a depresszio tunetei.

Sok sikert, eros akaratot es kitartast kivanok.

2022. júl. 4. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
68%
A youtuben van erről egy előadás. Egy csak beszél róla és mindent elmond. Keress rá, már nem tudom, hogy mi a linkje. Rég volt.
2022. júl. 5. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
68%
Rengeteg videó van erről, érdemes megnézni őket! [link]
2022. júl. 5. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%

Jaj, Nárcisz Coach-csal azért óvatosan. Lehet hogy valakinek jó támaszkodást tud adni a tanácsokkal, ami tök jó hogyha segít, viszont szakmailag sokszor mond hülyeséget.


Igen, amit tapasztalsz az tipikus jelenség. Én sajnos annyira internalizáltam ezeket amiket a fejemhez vágott folyamatosan, hogy bár már nem része az életemnek, ugyanúgy terrorizálom magamat "belülről", ahogy ő tette. (az apám egyébként)

2022. aug. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%
de terápiával nagyon sokat tudsz tenni magadért, akár csoportba is jó ötlet menni, jól eshet a külső megerősítés, hogy tényleg nem te voltál a rossz, és nem érdemled meg, amit kaptál.
2022. aug. 17. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!