Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Van itt olyan aki antidepressz...

Van itt olyan aki antidepresszáns szedése mellett olykor iszik vagy drogozik? Vagy esetleg mindkettő?

Figyelt kérdés
Érdekelne hogy érzik magukat utána az emberek, másnap és azután.

2022. júl. 7. 04:46
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Még csak egyszer ittam antipedresszánsra (bupropion) és nem volt annyira gáz. Rosszabb lett a kedvem legalább 2 napig, meg a szorongásom is nőtt egy kicsit. De ez utána elmúlt természetesen.
2022. júl. 7. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Ritkán iszok alkoholra. Ilyenkor keveset. Antidepresszánst is szedek. Emellett nyugtatót, hangulatstabilizálót.


Orvosom szerint legjobb lenne nem inni rá. Ha mégis iszok, akkor először csak keveset igyak. Várjak egy órát. Ha addig nem lettem rosszul, jöhet még egy adag. Előbb-utóbb érezni fogom, hogy ha ha már sok. Ezt a tanácsot adta.


Antidepi mellett nem igazán várható gond. Nyugtató mellett egymás hatását erősítik. Ezért kell óvatosnak lenni.


Több ismerősöm is gond nélkül iszik a gyógyszerre. Van alkoholfüggő is, van aki alkalmo ivó.

2022. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
95%
Én mikor ittam, kicsivel hamarabb részeg lettem. Sajnos akkoriban drogoztam is ( kristály), arra nem volt hatással. De vagy beszedtem az antidepresszánst, vagy nem, szóval nem normálisan szedtem
2022. júl. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Ismerek olyat, igen. Mindkettőt tolja.
2022. júl. 7. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nagyon vigyázni kell az antidepi+drog komboval! Az alkohol meg nem olyan gaz se a moki, de ha beveszed a szokasos antidepid es rahuzol par utcat vagy egy jo kis 150+os bogyeszt akkor szerotonin tuladagolasod lehet (tapasztalat), ami nem kicsi esellyel halalos kimenetelu. Guglizz ra.


En ugy csinaltam a gebasz utan (sajat hibambol tanulva), hogy nem szedtem az antidepit kb 1-2 napig aztan mehettek a cuccok. Ez persze a szerotoninos szintetikanal kell.


De am van olyan cucc amit az antidepi fajtajatol fuggoen az egyik osszetevo (huh nagyon nem emlékszem ra) lebont igy teljesen lehoz a fleshrol vagy ra sem tudsz szallni.

2022. júl. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Ui(elozo vagyok xd) :

Mikor mar a lejovon vagy, kattogsz es tenyleg kiment beloled az energia akkor vegyel be egy antidepit es sokkal jobban leszel.

2022. júl. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
En olyan szert fogyasztottam, ami nem hat a szerotonin rendszerre.
2022. júl. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Évekig szedtem antidepresszánst és altatót. 14 - 17 éves koromban. 15 évesen kezdtem bulizni, amibe a tömény is benne volt. Sosem volt probléma, de általában aznap nem vettem be a gyógyszert inkább, és anya mindig tudott róla, ráadásul olyanokkal mentem mindig, akiket ő is ismert, és akik tudták, hogy milyenek a körülményeim, így ha valami baj lett volna, egyből tudják, hogy cselekedni kell.


Szóval ha iszol, mindenképpen legyen valaki megbízható aki tudja hogy gyógyszereket szedsz, és ha nagyon rosszul leszel, orvost kell hívni.

2022. júl. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerotinin felszabadulást okozó drog és szerotoninra ható antidepi szerotonin szindrómát okozhat. Veszélyes.


Van olyan antidepi is, ami noradrenalinra hat, szerotoninra nem. Elontril. Annál nincs ilyen.


Fű + antidepi kombó nem okozhat szerotonin szindrómát mert fű nem okoz szerotonin felszabadulást.

2022. júl. 20. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!