Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Voltatok már így ?

Voltatok már így ?

Figyelt kérdés

Hogy annyira idegesek voltatok, hogy mindig valamit csinálni kellett,lábat rázni kezeddel lefoglalni magaf,vagy a telefont nyomkodni vagy a kezet is rázni mint a lábat.

Semmi nyugalom egész nap még este is csak úgy tudok elaludni ha mind a két lábam rázom.

Egy hete van ez körülbelül, 28-án van időpont orvoshoz.

Próbálkozom citromfű kapszulával de nem jobb .


2022. júl. 7. 09:14
1 2
 1/13 Katona Dius ***** válasza:
Valeriana bioheal kapszula. Nekem ez segített. Vény nélküli,napi 1, max két kapszula.
2022. júl. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm

Neked is ez volt ?

2022. júl. 7. 09:23
 3/13 Katona Dius ***** válasza:

Nem pont ez. Akkor sok volt a stressz a munkában és otthon is,állandóan feszült voltam,mindig járt az agyam,hogy ezt hogy vagy azt hogy oldja meg,nem volt segitsegem,állandóan tiszta ideg és feszültség voltam,nem tudtam aludni csak egy-ket órákat.

Egy kolléganőm javasolta akkor a valerianat,és szerencsére bevált.tudtam tőle aludni rendesen és kevésbé voltam feszült is. Természetes gyógynövényekből van,igy nem kell aggodni sem miatta,hogy milyen vacakokat szedsz be.

2022. júl. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbáld meg, hogy rendszeresen sportolsz valamit. Pl. esténként menj el fuss pár kilométert. Maga a mozgáshiány is rossz, érdemes használni a testünket, visszahat az egészségünkre, ha mozgunk.
2022. júl. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Szedsz gyógyszert? Ha igen, akkor mit? Ez mellékhatás is lehet. Nekem akkor volt. Ezen kívül nagy adag Rivitril hirtelen elhagyásakor.
2022. júl. 7. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

5

Nem

Semmit

Citromfű

Neked milyen gyógyszertől volt ?

Akkor ez nálad akatázia volt annak is ilyenek a tünetei mert keresgettem és találtam egy ilyen videót

2022. júl. 7. 09:43
 7/13 A kérdező kommentje:

3

Igen nekem is van nagy stressz az életemben akkor ezért lehet és én is csak agyalok

Most azt mondta a főnököm menjek haza mert így dolgozni sem lehet jár az egész asztal ahogy rázom a lábam és nem tudnak többiek sem dolgozni rendesen

2022. júl. 7. 09:44
 8/13 A kérdező kommentje:
4-es köszönöm
2022. júl. 7. 09:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Abilfytól ás Amitrextől. Egy helyben ülni és állni sem tudtam.


Amit javaslok: HOVA tabletta vagy Baldivian (ez csak alváshoz jó mert ebben van a legtöbb valeriana) vagy Nervenpfle kapszula.


Ezeknek a gyógynövényes termékeknek a hatását leginkàbb a valeriana (macskagyökér határozza meg), érdemes olyat venni,amiben ebből nagy adag van. A patikai (vény nélküliekben van több) gyógyszerreé minősítettet érdemes venni, nem a táálékkiegészítő besoroláyút.


Alváshoz ezek mellè melatonin kapszula is jó.


Történt valami 1 hete?

2022. júl. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Javítás: nervenpfleg kapszula.
2022. júl. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!