Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Igazoltan depressziósok,...

Igazoltan depressziósok, nektek mennyire volt hatással a kognitív teljesítményetekre a betegség?

Figyelt kérdés

Illetve van még pár kérdésem ezen felül is, például az, hogy mennyire vagytok fáradékonyak, hogyan élitek meg a betegséget?

Én évek óta küzdök valamivel, aminek a tünetei többek szerint is depresszióra utalnak, de még csak 1 doki állapította meg nálam a sokból, szóval nem is biztos, h az van nekem. Ezért érdekel főleg, h mások hogyan élik meg ezt a betegséget, hátha más tüneteiben felfedezem a sajátjaimat, és biztosabb lehetek abban, hogy tényleg ez a bajom, avagy sem.


2022. júl. 8. 16:21
 1/2 anonim ***** válasza:
17%
Mi az a kognitív izé?
2022. júl. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kognitív teljesítményre nagyon nagyon súlyos depressziónál volt olyan, h lassan fogott az agyam délelött. Extrém súlyosságúnál gondolkodtam azon, hogyan kell járni. Hangosan mondtam, hogy jobb láb előre tesz. Bal emel. Ez csak reggel volt és csak 1x.


A nem extrém súlyosságúnál nincs vagy minimális.


A nagyon súlyossal fel sem tudok kelni. Tanulni még ekkor is. Extrém súlyossal azt sem.


Közepessel, enyhével tudok dolgozni. Nincs kognitív funkcióromlás


Kialvatlanság viszont nem kicsit okoz kognitív funkcióromlást. De csak amíg nem alszok eleget. Utána minden helyreáll.


Pregabalin nevű gyógyszernél hetekig nem jutottak eszembe szavak. Azóta elmúlt.

2022. júl. 8. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!