Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi fog történni ha megjátszom...

Mi fog történni ha megjátszom hogy jól vagyok?

Figyelt kérdés
Depresszióhoz hasonló tünetek.2 hét múlva fogok eljutni pszichológushoz.De mióta eszem tudom megjátszom magam.És úgy érzem kezdek naaagyon feszülni és kibukni.Már nem fogom bírni sokáig,de nem tudom mi fog történni

2022. júl. 8. 23:43
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
Nem tudod a pszichológus előtt megjátszani magad. Átlát rajtad. Lazítsd, légy őszinte. Csak akkor tud segíteni.
2022. júl. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Robbanni fogsz. Érdemes valami szelepet találni, ahol a fölös gőzt kiereszted, pl. eljárni futni vagy zenélni, bulizni és sosem szabad hagyni, hogy felgyűljön belül a feszültség.
2022. júl. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Ha megjatszod magad akkor mindenki azt fogja hinni hogy jól vagy. Csinálj inkább valami olyat amit szeretnél
2022. júl. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
95%

Ugyan ilyen vagyok. Robbanni fogsz és azokat fogod bántani akiket a legjobban szeretsz.

Nekem a színezés és az, hogy kiírtam magamból a dolgokat segített.Meg az, hogy elmentem hosszú sétákra és nagyjából sikerült átgondolnom, helyretenni a dolgokat magamban.


Vagy Nem tudom, hány éves vagy, de ha 18 felett akkor hidd el megfelelő mennyiségű alkohollal kijön. minden. De ezzel óvatosan, mert nagyon csúnya vége is lehet.


Ja és meg valami: nem fogsz elsőre megnyílni a pszichológusnak, hosszú folyamat amire megbízol benne. És (vagyis az én esetemben) magamtól kellett megtanulnom, hogy megnyíljak másoknak, ebben sajnos senki nem tudott segíteni.

2022. júl. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!