Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen gyerek pszichiátrian...

Milyen gyerek pszichiátrian lenni?ott mi törtenik,mit csinálnak?

Figyelt kérdés
Nagyon félek és lehet ott kötök ki
2022. júl. 9. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
31%
Már miért kötnél ki ott?
2022. júl. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert bántom magam és néha mikor elkattan az agyam arra törekszem hogy hogy vethetnék véget az életemnek
2022. júl. 9. 16:47
 3/4 anonim ***** válasza:
91%

Nyugodtan keress fel egy szakembert, merj beszélni a problémádról.



Általában csak akkor csuknak be, ha ön vagy közveszélyes vagy. Ez nem csak farcolást jelent, hanem pl szuicid kísérleteket, ilyesmit.


Inkább az a jellemző, hogy könyörögni kell nekik, hogy csukjanak be, annyira egyszerűen nem viszik az embert be.



Kb mint egy bentlakásos tábort képzelj el, csak figyelnek.


Általában a legtöbb helyen elvesznek minden olyat ami éles, ami madzag amire valaki felkötheti magát, vagy bármi amivel szipuzni/túladagolni lehet távol van tartva tőled.

2022. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
40%

Engem gyógyszer beállítása miatt zártak be egy hétre.


Én voltam a legidősebb 16 évesen, volt egy csomó agresszív gyerek. Wifi nem volt, a telefont éjszakára elvették, a töltőt azonnal. Öngyilkos gondolataim lettek, fel akartam magam kötni a zuhanycsővel. Írtam, rajzoltam, hiába kényszerítettek, alig hagytam el a szobát, mert mindenki olyan fiatal volt hozzám képest. Szerencsére egyedül voltam a szobában. Az étel szar volt.


Az egyetlen előnye az volt, hogy valamennyire lefogytam.

2022. júl. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!