Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Normális, ha labda hatása...

Normális, ha labda hatása alatt is szorongok tömegben szocfóbiásként?

Figyelt kérdés

Diagnosztizálva nem vagyok, de eddig mindenki akit megkérdeztem, az azt mondta, hogy valószínűleg szociális fóbiám van, elég komoly tünetekkel.

A lasztit eddig kétszer próbáltam ki buliban, az eleje mindig jó volt és nem érdekeltek az emberek, de aztán rossz vége lett.

Az első buli szabadtéren volt, ott nagyon jól éreztem magam, viszont amikor felkelt a nap, úgy éreztem mintha mindenki engem nézne stb, a második buli pedig beltéren volt, de aztán kimentünk egy ilyen kiülős részre ahol sok ember volt, és megint előjött ez az érzés. És innentől kezdve mindig elromlik a hangulatom, és már nem tud rajta segíteni semmi sem a buli alatt.

Ha mással is van ilyen, hogyan lehetne ezt elkerülni? Mert a barátaim így nem akarnak bulizni velem mert szerintük nem való nekem így :((


2022. júl. 10. 04:12
 1/8 anonim ***** válasza:
66%
Mi?
2022. júl. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
66%
Miaz a laszti?
2022. júl. 10. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
latyó
2022. júl. 10. 05:17
 4/8 anonim ***** válasza:
Extasy...
2022. júl. 10. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%
Még aszondja latyó... ha a labda, laszti nevekből nem tudták, szerinted ebből tudják? Hát nem.
2022. júl. 10. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

"valószínűleg szociális fóbiám van, elég komoly tünetekkel"

Akkor eszedbe se jutna buliba menni.


Amúgy meg a drogok az agyadra hatnak. Van, hogy úgy hatnak, hogy boldog leszel. És van, hogy úgy hatnak, hogy pánikolós, szorongásos, depressziós, vagy egyéb rossz tüneteket okoznak. Vagy gyakran az egyikből csak át a másikba.

2022. júl. 10. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

"Akkor eszedbe se jutna buliba menni."

Józanul ez így is van, de direkt úgy mentünk oda, hogy már hatottak rám a dolgok, így elviselhetőbb volt.

2022. júl. 10. 06:18
 8/8 anonim ***** válasza:
Szakemberhez kellene fordulnod. Pl pszichológus. Egyedül ezen nem valószínű, hogy tudsz változtatni.
2022. júl. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!