Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Segítségre lenne szükségem,...

Segítségre lenne szükségem, de nem tudom hová fordulhatnék?

Figyelt kérdés

Leginkább pszichológusra lenne szükségem. Vagy legalább valakire, aki meghallgat, beszélget néha velem. De külföldön élek, nincs társadalombiztosításom. És az is a baj, hogy hiába keresnék magán úton pszichológust annyira jól nem beszélem a nyelvet hogy ilyen dolgokat megfelelően ki tudjak fejezni.

Nincsenek se hozzátartozóim, se barátaim akikre számíthatnék.



2022. júl. 10. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van, aki online is vállal, és akkor magyarul megoszthatnád a pszichológussal, amit szeretnél.
2022. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szia, én szívesen beszélgetek veled. Én nekem sincsenek barátaim, akikre számíthatok.
2022. júl. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Sok magyar pszichológus vállal konzultációt online (ezek hatásossága sokak szerint nem ér fel a személyes ülésekkel, de nincs egyértelmű szakmai álláspont), elég rákeresni: [link]


Mellékszál, de mindenképpen rendezd a társadalombiztosításod, nagyon komoly bajba kerülhetsz akár egy banális egészségügyi probléma esetén is!

2022. júl. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az online lehetőség nekem is eszembe jutott, de az gondolom webkamerán keresztül menne, de attól nagyon idegenkedem. Úgy érzem vagy csak személyesen tudnék beszélgetni vagy csak írásban.
2022. júl. 10. 17:16

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!