Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Olyan szintű gyűlöletet, amit...

Olyan szintű gyűlöletet, amit az iránt érzek, mintha valaki pl megvert volna és maradandó sérüléseket okozott volna, hogy kell csillapítani magamban? Nagyon rosszul vagyok minden nap

Figyelt kérdés

Ott kezdem hogy eleve dühkezelési problémáim vannak, sajnos valószínűleg örököltem is, személyiségzavarom is van és valamiért nagyon sok bántást kaptam iskolás koromtól kezdve…

Felnőtt életemben ez folytatódott

Nagyon sok embert meggyűlöltem, mert károkat okoztak nekem és most hogy rosszabbodott az állapotom, minden nap rohamaim vannak és a halálukat kívánom. Annyi gyűlölet és düh van bennem, hogy már gyomorpanaszaim vannak az orvos mondta hogy esélyem van gyomorfekélyre…

Mit lehet tenni az ilyen szintű gyűlölettel és dühvel? Sajnos megbosszulni a dolgokat nem tudom, mert nincs rá módom… mit tegyek?


2022. júl. 10. 18:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Túl sok fusztrációt kell levezetned pl sporttal. Nagyon jó erre az úszás, futás, mindennap egy órát.


Azonkívűl túl sok időd van. Keress magadnak munkát, hobbit, elfoglaltságokat hogy még időd se energiád ne legyen ezekkel foglalkozni.

2022. júl. 10. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Agressziókezelésre kellene járnod. Főleg, hogy tisztában vagy az érzéseiddel.
2022. júl. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
...na meg amit az 1-es válaszoló is írt:)
2022. júl. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nem tudom hogy mit tegyek… most is jönnek vissza évekkel ezelőtti dolgok és már a szekrényajtót akarom verni(volt már ilyen)

Plane hogy menstruacio előtt vagyok

Gyógyszert akarok szedni ami letompit

A frontin semmit nem hat

2022. júl. 11. 23:10
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
"Nem tudom hogy mit tegyek" Sportolj és valamit javulni fog az állapotod.
2022. júl. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyan ezt érzem én is. Bár kívülről semmi nem látszik rajtam mert tudok uralkodni magamon. Nekem az segít ha ki tudom sírni magam. Nem mindig jön sajnos. Olyankor megnezek valami szomorú filmet vagy zenét. Utána egy darabig jobb. Én aludni sem tudok tőle a gyomrom is fáj és szédülni is szoktam. Nagyon rossz. Szerintem az is seítene ha mrgölelhetnék valakit aki szeret meg akit én is szeretek de sajnos ilyen nincs.
2022. júl. 25. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!